Одна з країн Європи перестала приймати українських біженців: що потрібно знати

Автор: Лобанова Єлизавета

Уряд Уельсу, який входить до складу Великої Британії, призупинив програму надання безкоштовного житла для біженців з України. Зазначається, що українці, які оформили заявки до 10 червня, зможуть прибути до Уельсу після отримання візи. Прийом нових заявок поки недоступний.

Одна з країн Європи перестала приймати українських біженців: що потрібно знати - today.ua

Як відомо, приїхати до Великої Британії українці можуть за сімейною візою (Ukrainian Familу Sceme), або за спонсорською державною програмою Homes for Ukraine, в рамках якої біженці поселяються у безкоштовне житло, надане їм англійською сім'єю.

В Уельсі спонсором житла виступали не місцеві жителі, а уряд. Такі самі умови продовжують діяти і в Шотландії – там програма по наданню українцям безкоштовного житла продовжується.Одна з країн Європи перестала приймати українських біженців: що потрібно знати

"Тимчасове призупинення необхідне для того, щоб люди, які прибувають і вже перебувають в Уельсі, продовжували отримувати допомогу і підтримку на найвищому рівні", - повідомляється в заяві місцевої влади Уельсу.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Зазначається, що пауза в оформленні заяв українцями на отримання візи до Уельсу триватиме до кінця червня.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Кожному домогосподарству, яке розмістило у себе переселенців з України, держава виплачує 350 фунтів стерлінгів на місяць. На сьогоднішній день у рамках програми Homes for Ukraine було видано понад 2000 віз. Їхні одержувачі можуть залишатися в країні протягом 3 років, при цьому працювати, навчатися та мати доступ до медичних послуг. Одержувачі сімейної візи мають ті самі права.

Раніше повідомлялося, як українським біженцям легально залишатися у Німеччині понад 90 днів.

Головне