Обіцяють зарплату 30 тисяч гривень: в Україні з'явилися вигідні вакансії для людей без досвіду роботи

В Україні оживає ринок праці. Великі кадрові портали пропонують широкий спектр вакансій. Є робота для претендентів з різними навичками: починаючи від тих, хто поки що не має жодного досвіду роботи, та закінчуючи спеціалістами найвищої кваліфікації. При цьому на деяких вакансіях людям без досвіду роботи обіцяють зарплату 30 тисяч гривень і навіть вищу.

Обіцяють зарплату 30 тисяч гривень: в Україні з'явилися вигідні вакансії для людей без досвіду роботи - today.ua

Хто може розраховувати на такі щедрі пропозиції, розповів obezrevatel.

Звісно, ​​щоб розраховувати на зарплату 30 тисяч гривень і вище, працівник має вміти компенсувати відсутність належного досвіду іншими навичками. Зокрема, на багатьох вакансіях потрібно уміння продати товар і переконати покупця, що він хотів придбати саме те, що виробляє або чим торгує конкретна компанія. Роботодавці готові добре платити таким працівникам, якщо їхня праця приноситиме ефект.

Хто може розраховувати на хорошу зарплату, не маючи досвіду роботи

Оператор кол-центру зі знанням іноземної мови. Зарплата 20-45 тисяч на місяць. Таку роботу пропонують у компанії, що займається телекомунікаціями. Працювати доведеться в міжнародному кол-центрі. Тому оператору знадобиться вільне володіння іноземною мовою – англійською або німецькою. Для тих, хто ніколи не стикався із подібною роботою, пропонують безкоштовне навчання. Окрім відмінного володіння іноземною мовою, таким фахівцям знадобляться ще й додаткові навички: комунікабельність, уміння переконувати та наполегливість у досягненні мети.

Водій таксі. Зарплата 20-30 тисяч гривень. На таку роботу можуть претендувати навіть ті, хто ніколи не працював у сфері перевезень. Але при цьому потрібно обов'язково мати водійські права і не менше трьох років водійського стажу. При цьому свій автомобіль не потрібний, машину надасть роботодавець. До того ж, як пишуть у вакансії, водій може заробити до 75% виручки.

Обіцяють зарплату 30 тисяч гривень: в Україні з'явилися вигідні вакансії для людей без досвіду роботи

Акаунт-менеджер. Зарплата від 20 до 40 тисяч. Тутешня вакансія доступна навіть людям, які не мають жодного досвіду і жодних специфічних знань. Головне – вміти працювати з клієнтами: переконувати, давати вичерпну інформацію щодо послуг і товарів фірми, бути ввічливим. Крім того, такий фахівець повинен сам складати робочу звітність і утримувати її в порядку.

Консультат із питань фінансового врегулювання. Зарплата від 18 до 35 тисяч гривень. Таку роботу за таку зарплату пропонують компанії, що займаються мікрокредитуванням. При цьому консультанту доведеться працювати з боржниками: домовлятися з ними про умови надання відстрочки за кредитом, про можливу пролонгацію кредиту та індивідуальні умови кредитування. Загалом, ця робота доволі нервова, і тут кандидату знадобиться висока стійкість до стресів.

Адміністратор соцмереж. Зарплата від 20 до 40 тисяч. Тут на першому плані виступає вміння спілкуватися з людьми, а також уміння оперативно вирішувати проблеми. Крім того, від претендента вимагається вміння працювати в команді на загальний результат та відповідальність.

Нагадаємо, українці можуть одержати по 27 тисяч гривень від служби зайнятості. Гроші даються не на "проїдання", а на навчання спеціальності у закладі профтехосвіти чи вузу.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel