Низькі зарплати у Німеччині: де і за яку роботу українським біженцям платять менше, ніж у Польщі чи Чехії

Зарплати у Німеччині відрізняються по регіонах. Найнижчі оклади зафіксовані в Мекленбург-Передній Померанії та Тюрінгії. На сьогоднішній день у Німеччині рівень безробіття перевищує показники минулого року. На фоні нестачі кадрів роботодавці не поспішають пропонувати німцям та іммігрантам  вищі зарплати.

Низькі зарплати у Німеччині: де і за яку роботу українським біженцям платять менше, ніж у Польщі чи Чехії - today.ua

Крім того, у деяких німецьких землях зарплата представників певних професій вже наближається до мінімального рівня доходу. За даними Державного статистичного управління, найдешевша робоча сила в Німеччині, з урахуванням ставки погодинної оплати, фіксується у двох регіонах країни.

У Тюрінгії в середньому за годину зарплата становить 29,51 євро. Цей показник нижчий лише в Мекленбург-Передній Померанії – 29,27 євро на годину. Це в той час, як у середньому у Німеччині показник середньої зарплати становить 37,17 євро на годину.

Найбільше у цих регіонах Німеччини отримують працівники компаній з енергопостачання (45,59 євро за годину), а також у секторі фінансів та страхування (42,95 євро за годину). Найнижчий дохід фіксується у співробітників готельного та ресторанного бізнесу – всього 17,99 євро на годину). Низькі зарплати у Німеччині: де і за яку роботу українським біженцям платять менше, ніж у Польщі чи Чехії З 1 жовтня мінімальна зарплата у Німеччині становитиме 12 євро на годину. Однак це не означає, що відразу у всіх зростуть зарплати. Студенти все ще зможуть отримувати оплату нижче за 12 євро за годину. Те саме стосується волонтерів та стажорів. Більше того, ті, хто тривалий період часу був безробітним, також протягом першого півроку буде отримувати нижче за мінімальний рівень заробітної плати.

Раніше повідомлялося, що через наплив українських біженців у Німеччині вперше за довгий час різко збільшився рівень безробіття.

ДЖЕРЕЛОaussiedlerbote.de