Німеччина скасовує безкоштовні потяги для українських біженців: коли відбудеться останній рейс

Останній безкоштовний рейс для українських біженців із польського Перемишля до німецького Ганновера відбудеться 14 квітня 2023 року. Надалі Німеччина скасовує гуманітарні потяги. Відповідно, волонтери на вокзалі Ганновера завершують свою діяльність.

Німеччина скасовує безкоштовні потяги для українських біженців: коли відбудеться останній рейс - today.ua

У Telegram-каналі "Пшемисль – Ганновер Месе гуманітарний потяг" повідомляється, що протягом року місцева влада та українська волонтери робили все можливе, щоб забезпечити безкоштовну та регулярну евакуацію тих українців, які дійсно потребують допомоги, та допомагали їм переїхати від війни у безпечне місце.

Евакуаційний поїзд із Польщі до Німеччини курсував за кошти німецького уряду. Рейси були через день. Доїхати можна було з Перемишля до Ганновера з однією транзитною зупинкою у Франкфурті на Одері.

Німеччина скасовує безкоштовні потяги для українських біженців: коли відбудеться останній рейс

У п'ятницю, 14 квітня, відбудеться останній рейс із Перемишля о 22:30. Прибуття до Ганновера очікується близько 16.00 наступного дня. У зворотний шлях поїзд вирушає порожнім.

Бажаючим встигнути на цей поїзд до Німеччини просто необхідно прибути на залізничний вокзал Перемишля та чекати на свій поїзд на платформі.

За словами волонтерів, курсування евакуаційного поїзда у майбутньому може бути відновлено. Раніше повідомлялося, що рейси для українців будуть до червня, але їх скасували раніше.

Нагадаємо, з квітня у Німеччині подорожчав проїзд у громадському транспорті.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua