Німеччина частково призупинить прийом біженців з України: стала відома причина

Німеччина не лише посилила правила перебування в країні для українських біженців з 1 вересня, а й попередила про те, що незабаром прийом українців обмежуватимуть. Пов'язано це з великою кількістю біженців, яких у деяких землях Німеччини вже немає куди селити.

Німеччина частково призупинить прийом біженців з України: стала відома причина - today.ua

У Міністерстві внутрішніх справ Німеччини заявили, що 12 із 16 федеральних земель  блокують прийняття нових біженців. Вони поки що продовжують приймати українців, але скоро це припиниться. У МВС запевнили, що уряд вивчає подальші заходи підтримки українців, які продовжують прибувати до Німеччини.

Відомо, що на сьогоднішній день комуни в землях Бранденбург і Північний Рейн - Вестфалія припинили прийом біженців, оскільки кількість зареєстрованих там осіб, які можуть претендувати на отримання соціальної допомоги, вичерпано. Німеччина частково призупинить прийом біженців з України: стала відома причина У свою чергу, прем'єр-міністр федеральної землі Баден-Вюртемберг Вінфрід Кречман (Winfried Kretschmann) наприкінці серпня попередив, що для розміщення біженців, можливо, знову доведеться використовувати спортивні зали.

З початку війни до України виїхало понад 980 тисяч українців. Починаючи з 1 вересня, українці, які перебувають у Німеччині понад 90 днів, мають обов'язково оформити статус тимчасового захисту, інакше їм доведеться залишити країну та повернутися додому.

Легально без реєстрації у країні можна знаходитися не довше 90 днів. Щоб зареєструватися, потрібно звернутися до консульства в одному з міст, де проживають біженці, та в порядку живої черги оформити собі документи, які дозволять також працювати в країні, отримувати соціальну допомогу, допомогу на дітей тощо.

Раніше повідомлялося, що з 1 вересня у Німеччині подорожчав проїзд у громадському транспорті.

ДЖЕРЕЛОespreso.tv