Незважаючи на обстріли та міни, в Одесі вирішили відкрити курортний сезон: на яких пляжах можна буде купатися

Автор: Марченко Любов

Незважаючи на регулярні обстріли та міни, що плавають у Чорному морі, в Одесі вирішили відкрити курортний сезон. Причому відпочивальникам будуть доступні не лише міські оздоровниці та місця розваг, а й деякі пляжі.

Незважаючи на обстріли та міни, в Одесі вирішили відкрити курортний сезон: на яких пляжах можна буде купатися - today.ua

Про це повідомляє видання novyny.live.

В Україні другий рік триває війна, і всі міста чорноморського узбережжя ворог регулярно обстрілює з моря. Найбільше дістається Одесі. Крім того, у Чорному морі зараз повно мін, які вітром може прибити до самого берега. Однак, незважаючи на обстріли та міни, міська влада усе ж таки планує відкрити курортний сезон і зробити деякі пляжі доступними для купання.

При цьому, думки самих одеситів розділилися. Одні вважають, що на час війни потрібно заборонити всі розваги, включаючи і відпочинок на пляжі. Інші переконані, що війна виснажила не лише бійців на фронті, а й тих, хто працює в тилу, а тому людям треба дозволити хоч якусь дещицю позитивних емоцій.

Популярні зараз

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Незважаючи на обстріли та міни, в Одесі вирішили відкрити курортний сезон: на яких пляжах можна буде купатися

Деякі пляжі відкриють для купання

Тим часом, думка міської влади щодо відкриття курортного сезону змінилася з категорично негативної на обережно-схвальну. Кажуть, якщо без розмаху і диких оргій, то можна дозволити працювати навіть розважальним закладам. Крім того, можуть працювати здравниці. І навіть на деяких пляжах буде дозволено купання.

Декілька пляжів відкриють, попередньо подбавши про заходи безпеки. І то – лише після того, як їх ретельно обстежать фахівці. Найближчим часом міська влада опублікує список "чистих" пляжів, на яких можна буде купатися та засмагати.

Незважаючи на обстріли та міни, в Одесі вирішили відкрити курортний сезон: на яких пляжах можна буде купатися

Що кажуть військові?

Військові нагадують, що у морі плаває багато мін. Де вони знаходяться – ніхто не може сказати, адже вітер змінює напрямок, і їх може принести до будь-якого берега. Тому стовідсоткової безпеки морських купань ніхто не гарантує.

"Міна за своєї детонації завдає збитків навколишньому середовищу на відстані до 200 м, якщо це стосується узбережжя. Підрив такої міни у воді може вражати все живе на відстані до 1 км", - зазначила керівник прес-центру Сил охорони та оборони півдня Наталія Гуменюк.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Та й самі пляжі не захищені від ракетних ударів супротивника. Як правило, це відкрита місцевість, де немає жодних сховищ. Ворог може свідомо прицільно вдарити по зоні рекреації, щоби посіяти паніку в місті. Отже, купатися в морі чи ні, кожен обиратиме для себе сам. А влада, у свою чергу, обіцяє забезпечити відпочивальникам максимальну, та аж ніяк не стовідсоткову безпеку.

Нагадаємо, астрологи дали черговий прогноз щодо закінчення війни. На їхню думку (і не лише їхню), воєнний конфлікт може затягтися на довгі роки.