Нерухомість у Португалії: скільки коштує купити квартиру чи будинок біля моря

Нерухомість у Португалії коштує дешевше, ніж у сусідній Іспанії. Попит на житло в цій країні з кожним роком зростає. Серед інвесторів – багато українців. На фоні війни інтерес до португальської нерухомості серед українців зріс ще більше.

Нерухомість у Португалії: скільки коштує купити квартиру чи будинок біля моря - today.ua

Ціни на квартири та будинки в Португалії вважаються одними з найдешевших у Європі. Проте, не йдеться про прибережні регіони. Тут квартири та будинки стоять на порядок вище, ніж, наприклад, у Румунії чи Болгарії.

На сьогоднішній день у Португалії проживає близько 40 тисяч українців, ще близько 30 000 громадян приїхали як біженці, рятуючись від війни.

При покупці нерухомості на суму від 280 000 євро в цій країні можна претендувати на дозвіл на проживання, а через 6 років можна отримати і громадянство. Для отримання посвідки на проживання можна придбати житлову нерухомість тільки всередині країни, але не у великих туристичних містах.

Найпопулярніші напрямки, в яких іноземці купують нерухомість у Португалії, це Лісабон, Порту та район Алгарве.

Популярні також міста Кашкайш, Фару та Лагос. Вартість квадратного метра стартує тут від 700 до 7-8 тисяч євро. Нерухомість у Португалії: скільки коштує купити квартиру чи будинок біля моря У сільській місцевості або невеликих прибережних містах Португалії можна купити квартиру за ціною близько 500 євро за квадратний метр. Наприклад, у Браганса або Каштелу-Бранку вздовж кордону з Іспанією.

Дешеве житло можна знайти у старих будинках, наприклад, де ціни на квартири стартують від 45-50 тисяч євро з ремонтом, та від 30 тисяч євро – без ремонту.

Наприклад, одноповерховий будинок на 100 кв. м із заднім двориком та терасою, розташований у Віра-Крус, у муніципалітеті Портел, продають за 37500 євро. Нерухомість у Португалії: скільки коштує купити квартиру чи будинок біля моря У курортному портовому містечку Ольян в Фару 2-кімнатну квартиру-студію на 57 кв. м можна купити за 89 000 євро.

Елітні будинки та вілли з басейнами продають за ціною від 1 млн. євро. Їхня площа, як правило, починається від 500 кв.м, і доходить до 5000 кв.м.

Раніше повідомлялося, скільки коштує купити квартиру у новобудовах Мадрида та Барселони.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua