Нерухомість у Болгарії, Латвії та Румунії: скільки коштує найдоступніше житло в Європі

Багато українців, які переїхали до Європи під час війни, розглядають можливість купівлі там нерухомості. Якщо ціни на житло в Німеччині, Франції чи Італії для більшості будуть не по кишені, то в бідніших європейських країнах, наприклад, у Болгарії чи Латвії, ціни на нерухомість не набагато дорожчі, ніж в Україні.

Нерухомість у Болгарії, Латвії та Румунії: скільки коштує найдоступніше житло в Європі - today.ua

Найдешевше житло в Європі на сьогоднішній день можна придбати у Болгарії. Рівень життя в цій країні нижчий за середній за європейськими стандартами, а квартири та будинки – досить дешеві. Вартість квадратного метра в країні становить у середньому від 500 до 800 євро, елітна нерухомість коштуватиме від 1000 євро за "квадрат".

Софія - одна з найдешевших столиць Європи, де ціна в центрі міста за квадратний метр коливається від 1000 до 2000 доларів. Квартиру-студію з однією спальнею на узбережжі можна купити за 12-13 тисяч євро, за 2 спальні доведеться заплатити 30-40 тисяч євро.

Дещо дорожче, але також за доступною ціною, можна купити житло в Латвії. У цій країні найдешевша нерухомість у північній Європі. При цьому країна дуже зелена, і тут можна знайти собі будинок біля лісу, озера, а також на узбережжі Балтійського моря. Нерухомість у Болгарії, Латвії та Румунії: скільки коштує найдоступніше житло в Європі Рига є однією з найдешевших столиць Європейського Союзу для покупки нерухомості, поряд із Софією у Болгарії. Вартість квадратного метра в Ризі коштуватиме 1500 доларів. У невеликих містечках можна знайти квартири за ціною за квадратний метр лише 300 доларів. Однокімнатну квартиру в Латвії можна купити від 25 000 євро, 2-кімнатну – від 40 000 євро. Але все залежить ще й від розташування.

Румунія - ще одна європейська країна, ціни на нерухомість в якій нижчі від середнього по Європі. Тут при покупці приватного будинку новий власник отримує присадибну ділянку в користування на період володіння будинком.

Найдорожча нерухомість у Румунії – у центрі столиці та на чорноморському узбережжі. Вартість квартир біля моря стартує від 700 євро за кв. м. Найдорожче житло в Румунії - на курортах Мамая та Мангалія -1300-1500 євро за 1 кв.м, нижче ціни в курортних зонах Ефоріє, Олімп, Констанца. У горах квартири коштують приблизно за такою ціною – від 1000 євро за 1 кв. м. На курортах Синаю та Предял цінник стартує від 900 євро за кв.м.

У столиці Бухаресті за 3-кімнатну квартиру площею близько 80 кв. м потрібно буде віддати 150 тисяч євро, тоді як у передмісті столиці будинок площею від 100 кв. м з великою ділянкою коштуватиме 200 тисяч євро.

Раніше повідомлялося, скільки коштує нерухомість у новобудовах Німеччини.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua