Неприємні сюрпризи: що буде з боргами українців за комуналку після війни

Мільйони українців опинился у важкому становищі через війну. Влада пішла їм назустріч та позбавила пені за несплату комуналки. Проте повністю від платежів людей не звільнили – і борги продовжують накопичуватися.

Неприємні сюрпризи: що буде з боргами українців за комуналку після війни - today.ua

Економісти закликали українців по можливості своєчасно вносити платежі за отримані комунальні послуги. Вони наголосили, що підприємства без фінансування не зможуть продовжити роботу та закриються. Держава не в змозі виділити з бюджету суму, яка покрила б величезні борги жителів нашої країни.

Експерт у сфері ЖКГ Олег Попенко повідомив, що ситуація в Україні оцінюється як критична. За оцінками спеціаліста, загальна заборгованість становить близько 100 мільярдів гривень.

Проблему треба вирішувати на державному рівні: борги українців не збираються списувати. Після закінчення військового стану на тих, хто не оплачував послуги ЖКГ, чекають вкрай неприємні сюрпризи. В їх числі:

  • попадання до реєстру боржників;
  • стягнення майна українців через суд та виконавчу службу;
  • арешт банківських рахунків.

Неприємні сюрпризи: що буде з боргами українців за комуналку після війни Якщо українець не може сплатити рахунки за послуги, йому слід звернутися до комунального підприємства з проханням реструктуризувати борг. Громадяни, які доведуть низький дохід, можна скористатися субсидією.

Нагадаємо, як отримати субсидію під час війни. Деталі оформлення знижки на комунальні платежі можна дізнатись тут.

ДЖЕРЕЛОhttps://economics.segodnya.ua