Не заслуговують на повагу і авторитет: названі найгірші начальники за знаком Зодіаку

Деякі люди за своєю природою лідери і для них бути керівником в радість. Водночас, деякі стають начальниками навіть не з власної ініціативи, або їм випадково пощастило, не маючи при цьому жодних лідерських навичок. Потім трапляється так, що підлеглі їх ні в що не ставлять, і як би ті не намагалися, заслужити авторитет не виходить. Астрологи назвали три знаки Зодіаку, серед яких зустрічаються найгірші начальники.

Не заслуговують на повагу і авторитет: названі найгірші начальники за знаком Зодіаку - today.ua

Рак

Рак — один із найнезріліших знаків Зодіаку. Ці люди часто йдуть на поводу у своїх емоцій. Вони вразливі та нестресостійкі, що для керівника не властиво. Такий бос не створює почуття безпеки та надійності серед підлеглих. Раки можуть працювати помічниками керівників. Вони відповідальні та виконавчі. Головне, щоб уся відповідальність за процес лежала не лише на них. Не заслуговують на повагу і авторитет: названі найгірші начальники за знаком Зодіаку

Терези

Терези надто дипломатичні і, керуючи людьми, намагаються всім догодити. Однак у гонитві за комфортом співробітників вони занадто часто йдуть на компроміси і такому начальнику можна швидко сісти на шию. Терези - відмінні посередники, але їм, ймовірно, слід відмовитися від керівної посади.

Риби

Риб лякає відповідальність і завантажений робочий графік, тому насичений графік керівника не для них. Крім того, перебуваючи у своєму потоці думок, Риби часто дають суперечливі інструкції та сильно занурюються у свої фантазії. Їм не вистачає тверезо подивитися на ситуацію, а хто як не керівник, повинен вміти це робити. Астрологи не вбачають серед представників цього знаку Зодіаку перспективних босів.

Раніше повідомлялося, представників яких трьох знаків Зодіаку краще не брати у куми.

ДЖЕРЕЛОnv.ua