Не для чоловіків: стало відомо про фінансову допомогу, яку дають лише жінкам

Українські жінки можуть отримати грошову допомогу, яка надається тільки для них. Ця фінансова допомога не призначається для чоловіків, її дають лише жінкам.

Не для чоловіків: стало відомо про фінансову допомогу, яку дають лише жінкам  - today.ua

Йдеться про гроші та інші види сприяння від благодійного Фонду "Українські Сестри та Кіндфрендлі", який орієнтований на допомогу жінкам, розповідає newsyou.info.

Хто може розраховувати на допомогу від цього Фонду?

Підопічними Фонду "Українські Сестри та Кіндфрендлі" можуть бути жінки, які опинились у скрутних життєвих обставинах. Йдеться про жінок, які мають дітей, або про вагітних, що через війну втратили роботу, а з нею і будь-які засобі до існування. Тобто про жінок, які опинились у фінансовій та будь-якій іншій скруті. Крім того, Фонд також опікується дружинами військових.

Не для чоловіків: стало відомо про фінансову допомогу, яку дають лише жінкам

Яку допомогу надає Фонд?

Від Фонду можна отримати:

  • одноразову фінансову допомогу, яка надається жінкам, що втратили роботу та засоби для існування;
  • консультації психологів і медиків різного профілю;
  • інформацію щодо евакуації.

 

Заявку про допомогу  надсилають  через спеціальний бот у Telegram (@UkrainianSistersBot). Але наразі прийом заявок призупинено. У Фонді це пояснюють тим, що вже надійшло 40 тисяч прохань по допомогу. Для обробки цих заявок знадобиться близько трьох місяців.

Розмір допомоги не називають. Очевидно, він стане відомий, коли заявниці прийде черга отримувати призначені їй гроші.

Нагадаємо, стало відомо, які виплати українці можуть отримати від міжнародних організацій у вересні. Ці виплати, як і раніше, можна оформити через платформу єДопомога.

ДЖЕРЕЛОnewsyou.info