Названий ефективний спосіб прискорити час зарядки старого смартфона

Деякі смартфони з роками починають розряджатися швидше, і цьому є пояснення. Акумуляторна батарея з роками зношується і потребує заміни. Якщо її не замінити, тоді смартфон буде розряджатися з роками все швидше, поки батарея повністю не вийде з ладу.

Названий ефективний спосіб прискорити час зарядки старого смартфона - today.ua

Справа в тому, що кожен акумулятор, який використовується в смартфонах, має граничне число циклів перезарядки. І якщо користувач перевищить цю кількість, то швидкість роботи пристрою може почати знижуватися.

Щоб позбутися від проблеми, досить замінити батарею в перевіреному сервісному центрі. На це піде якийсь час, та й батарея може коштувати грошей, але це дешевше, ніж купувати новий смартфон.
Названий ефективний спосіб прискорити час зарядки старого смартфона

Зі смартфонами, у яких задня кришка легко знімається, батарею можна замінити самостійно в домашніх умовах, але у нових гаджетів батарею самим зняти не вийде, тому потрібно довіритися допомозі професіоналів.
Акумулятор - мабуть, найбільш уразливий і короткоживучий елемент смартфона, і щоб продовжити термін його придатності, потрібно заряджати смартфон тільки оригінальними зарядними пристроями, які призначені для вашої моделі. Крім того, не бажано ставити смартфон на зарядку на ніч, і піддавати пристрій екстремальним температурам.

Раніше повідомлялося, завдяки чому смартфон Xiaomi може обходитися без підзарядки 2 тижні.

ДЖЕРЕЛОferra.ru