Названо три простих способи перенести дані з iPhone на Android-смартфон

Багатьох користувачів смартфонів, які перейшли з однієї операційної системи на іншу, цікавить питання перенесення даних. Так, сучасні технології дозволяють перенести дані з iPhone на Android-пристрій, і навпаки. Йдеться про фото, контакти, музику та іншу важливу інформацію.

Названо три простих способи перенести дані з iPhone на Android-смартфон - today.ua

Давайте розглянемо три найпопулярніші безкоштовні способи перенесення інформації з iOS на Android.

Додаток Switch to Android для iOS-пристроїв програма доступний в App Store. Програма робить бекап всіх даних у хмарі з iOS-девайсу, після чого смартфон на Android вивантажує контент самостійно. Серед даних, що переносяться, є фотографії, відео, контакти та календарі.

Власники смартфонів Samsung можуть скористатися для перенесення даних фірмовою програмою Smart Switch, яку можна знайти в Google Play. Додаток повинен дозволити доступ до всіх даних, інакше дані не перенесуться. На головному екрані виберіть кнопку "Отримати дані", а як джерело вказати iPhone або iPad. Далі програма запропонує вибрати спосіб перенесення даних - по кабелю або через хмару. Потрібний кабель (Lightning-Type-C) не завжди буває під рукою, тому використовуйте iCloud. Названо три простих способи перенести дані з iPhone на Android-смартфон Якщо ви переносите інформацію з iPhone на Samsung, варто знати, що перенесуться лише ті дані, які є в iCloud. Якщо у вас, наприклад, iPhone на 256 ГБ без платної підписки iCloud, то на Android-смартфоні з'явиться тільки те, що поміститься у 5 ГБ безкоштовного сховища.

Ще одна корисна програма - Smart Transfer. Вона буде актуальною для власників всіх Android-смартфонів та для iPhone. Встановивши цей мобільний додаток на пристрій, можна перенести контакти, календарі, фото, відео та аудіо. Все, що потрібно, - це підключений Wi-Fi.

Раніше повідомлялося, як правильно заряджати смартфон, щоб захистити пристрій від перепадів напруги.