Названо ще одну категорію отримувачів матеріальної допомоги від Червоного Хреста: кому виплатять по 4000 грн

Автор: Лобанова Єлизавета

Червоний Хрест почне виплачувати матеріальну допомогу особам з інвалідністю внаслідок війни І чи ІІ групи, відомості про які внесено до Єдиного державного реєстру ветеранів війни. Розмір виплат становитиме 4000 грн на місяць. Гроші нараховуватимуться протягом чотирьох місяців.

Названо ще одну категорію отримувачів матеріальної допомоги від Червоного Хреста: кому виплатять по 4000 грн - today.ua

Таким чином, люди з інвалідністю зможуть додатково отримати по 16 000 грн. Для отримання коштів необхідно заповнити електронну форму на сайті www.eveteran.gov.ua. Якщо з якоїсь причини гроші не надійдуть, заявку можна подати повторно.

Як відомо, досі допомогу від Червоного Хреста отримують усі вимушені переселенці, яким через війну довелося переїхати в інші області. Розмір виплат становить 2500 грн на особу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Названо ще одну категорію отримувачів матеріальної допомоги від Червоного Хреста: кому виплатять по 4000 грнВразливі категорії населення з числа внутрішньо переміщених осіб, які зареєструвалися у Києві після 24 лютого 2022 року, мають можливість також отримати від Червоного Хреста сертифікат на покупки у мережі "Сільпо". Отримати ваучери (якими можна розрахуватися в мережі супермаркетів по всій території України) можуть особи з інвалідністю І групи; сім'ї, які виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років; сім'ї, які мають троє та більше дітей віком до 16 років; сім'ї, які мають на утриманні та вихованні дитини сироту віком до 16 років.

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

Раніше повідомлялося, що ВПО в одній із областей України зможуть отримати ще один вид виплат.