Названі річні та місячні тарифи на газ у червні: скільки доведеться платити українцям

Газопостачальні компанії вже оприлюднили свої газові тарифи на червень. У порівнянні з травнем, річні тарифи на газ не змінилися, а от вартість місячних у деяких постачальників зросла.

Названі річні та місячні тарифи на газ у червні: скільки доведеться платити українцям - today.ua

Відповідно до даних проведеного моніторингу, на 1,39 грн/куб. м зросла ціна на газ у ТОВ "Херсонська обласна енергопостачальна компанія" – з 10,5 грн/куб. м до 11,89 грн/куб. м.

У постачальників ТОВ "Йе енергія", ТОВ "Мегаватт енерго сервісна компанія", ТОВ "ТАС Енергія країни" річний і місячний тарифи на газ співпадають і дорівнюють, відповідно, 7,99, 8,09 та 11,22 грн за кубометр.

ТОВ "Житомирська обласна енергопостачальна компанія" підвищило тариф на червень до 11,77 грн/куб. м (у травні – 10,5 грн/куб. м), ТОВ "Волиньелектрозбут" – до 8,89 грн/куб. м (7,98 грн/куб. м), ТОВ "Закарпатенерго" – до 8,88 грн/куб. м (7,98 грн/куб. м), ТОВ "Газпромпостач" – до 11,2 грн/куб. м (10,2 грн/куб. м), ТОВ "Хмельницькенергозбут" – до 11,5 грн/куб. м (9,6 грн/куб. м).

Маріупольський постачальник ТОВ "Маргаз" став єдиним, хто знизив на червень свої тарифи, пропонуючи громадянам купити газ за ціною 8,75 грн/куб. м, тоді як у травні тариф складав 9 грн/куб. м.

У деяких постачальників вигідніше купувати газ по місячному тарифу, ніж по річному. Наприклад,  у ТОВ "Чернівецька обласна енергопостачальна компанія"  у місячному тарифі газ коштує 8,50 грн за кубометр, а в річному кубометр коштує вже 13,50 грн. А от у "ТОВ Закарпаття енергозбут", ТОВ "Газпромпостач", ТОВ "Гласкомерц" - річна пропозиція є більш вигідною, ніж місячна.

Є компанії, які у червні зменшують річний тариф, заявлений у травні. Наприклад, у ТОВ "ЕРУ людям" тариф на газ становитиме у червні 8,1 грн/кубометр, замість 10,18 грн/кубометр.

У свою чергу "Нафтогаз України" встановив річний тариф для населення "Фіксований" у розмірі 7,96 грн/кубометр, що наразі є найвигіднішим на ринку.

Нагадаємо, ціни на газ в Європі знову зросли після короткочасного падіння.

ДЖЕРЕЛОglavcom.ua