Названо популярну функцію на смартфоні, яка розряджає батарею у 5 разів швидше

Автор: Лобанова Єлизавета

Нові смартфони, незважаючи на всі свої переваги, набагато гірше тримають заряд, ніж пристрої, випущені 3-4 роки тому. А все через одну функцію, якою оснащені сучасні гаджети.

Названо популярну функцію на смартфоні, яка розряджає батарею у 5 разів швидше - today.ua

Виробники намагаються забезпечити максимально довгу автономність своїх гаджетів, але водночас новий функціонал негативно впливає на термін експлуатації батареї. Вихід є. Потрібно знати, що саме розряджає ваш смартфон, і вимкнути ці функції. 

Фахівці лабораторії DxOMark протестували витрату акумулятора з увімкненою функцією Always On Display на флагманських смартфонах 2022 року і дійшли до висновку, що після її включення гаджети розряджаються в 3, а то і 5 разів швидше.

Ця функція спочатку з'явилася на Android-смартфонах, а цього року і на iPhone 14. "Always-on" передбачає, що на екрані смартфона, навіть вимкненому, з'являється годинник, повідомлення, дата та інші налаштовані віджети.

Популярні зараз

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Названо популярну функцію на смартфоні, яка розряджає батарею у 5 разів швидше

Експеримент показав, що при вимкненій і включеній функції iPhone 14 Pro Max пропрацював 466 і 122 години відповідно, Google Pixel 7 Pro - 367 і 139 годин, Xiaomi 12S Ultra - 495 і 103 години, Samsung Galaxy S22 Ultra - 417 і 136 годин.

Таким чином, в активованому режимі "always-on" найкраще себе показали флагмани Google і Samsung, тоді як iPhone і Xiaomi пропрацювали помітно менше. При цьому з вимкненою цією функцією саме ці два смартфони довше за інших тримали зарядку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Експерти додали, що постійне використання Always On Display з часом може призвести до вигоряння матриці у смартфоні, через що на екрані можна спостерігати ефект "залишкової картинки".

Раніше повідомлялося, як захистити смартфон від переохолодження на морозі.

Головне