Названо популярну функцію на смартфоні, яка знижує заряд пристрою: як її відключити

На заряд смартфона впливають багато факторів. Зокрема, є багато мобільних додатків та вбудованих функцій на пристрої, через які акумулятор швидше розряджається. Про одну із таких функцій багато користувачів навіть не здогадуються. Йдеться про "Обмін із оточенням".

Названо популярну функцію на смартфоні, яка знижує заряд пристрою: як її відключити - today.ua

Дана функція розряджає смартфон, саме тому, ми розповімо як її вимкнути. Якщо вам потрібно буде скинути якісь файли з інших пристроїв Android, ви знову зможете увімкнути дану функцію.

На смартфонах Xiaomi потрібно зайти в налаштування телефону та перейти до пункту "Підключення та загальний доступ". Там власникам смартфонів потрібно обрати пункт
"Обмін із оточенням" та перевести селектор у вимкнене положення.

Щоб вимкнути "Обмін із оточенням" на інших Android-смарфтонах, відкрийте налаштування пристрою та перейдіть до "Google" - "Пристрої та обмін даними" та вимкніть функцію “Обмін із оточенням” та "Показувати повідомлення".

Названо популярну функцію на смартфоні, яка знижує заряд пристрою: як її відключити

Для того, щоб відправити та прийняти файли за допомогою функції "Обмін із оточенням",  потрібно щоб на обох пристроях були увімкнені Wi-Fi, Bluetooth та геолокація, а екран був розблокований.

Не забувайте вимикати Wi-Fi та Bluetooth, коли ви ними не користуєтесь, бо вони також розряджають ваш смартфон, коли увімкнені.

Раніше повідомлялося про три найкращі смартфони, що підтримують бездротову зарядку.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua