Названо п'ять простих способів, як звільнити пам'ять на смартфоні

Більшість власників смартфонів знайомі з проблемою, коли пам'ять пристрою заповнена, і про це на екрані з'являється повідомлення. Не потрібно відразу видаляти всі фотографії та програми зі смартфона. Є п'ять простих способів, як швидко та ефективно звільнити пам'ять, і при цьому не видалити нічого зайвого.

Названо п'ять простих способів, як звільнити пам'ять на смартфоні - today.ua

Як звільнити пам'ять на смартфоні iPhone

  • Очистіть кеш у браузері Safari

Це потрібно, щоб відкриті сторінки в браузері швидше завантажувалися при повторному відкритті. Копії всіх сторінок зберігаються на вашому смартфоні та займають на ньому певний простір. Щоб очистити кеш, зайдіть у "Параметри" браузера, а потім натисніть "Очистити історію".

  • Вимкніть Фотопотік

Ця функція допомагає налаштувати збереження відео та фотографій на телефоні. Якщо її вимкнути, то можна звільнити зайві мегабайти пам'яті, які йдуть на роботу фотопотоку. Зробити це просто: "Налаштування телефону" - "iCloud" - "Фото".

  • Позбавтеся збережених бесід у месенджерах

Це допоможе збільшити пам'ять смартфону. Іноді видаляйте непотрібні повідомлення в месенджерах, оскільки всі чати також займають багато пам'яті.

  • Перевстановіть програми

Зайдіть в "Налаштування телефону" - "Основні" - "iCloud сховище" - "Керувати", щоб дізнатися, які саме програми займають найбільше місця. Щоб видалити програму — наведіть на її значок і натисніть кнопку "Видалити", що з'явилася. Потім їх можна встановити знову, натиснувши "Завантажити повторно".

  • Скачайте фільм

Зайдіть в iTunes і перегляньте, які фільми доступні для безкоштовного завантаження. Виберіть фільм, розмір якого більший, ніж у вас є місця на смартфоні. Спробуйте відкрити його. Перед вами з'явиться вікно з повідомленням, що пам'ять телефону заповнена та слід очистити її. Потім порадять перейти до меню "Сховище та iCloud" та зробити оптимізацію. Після цих кроків на смартфоні може звільнитися близько 400-500 Мб.

Названо п'ять простих способів, як звільнити пам'ять на смартфоні

Як звільнити пам'ять на смартфоні Android

  • Очистіть кеш

Щоб звільнити пам'ять будь-якого смартфона, потрібно почати з очищенням кешу. Для цього зайдіть в "Параметри", а потім "Пам'ять" - "Кеш файли". 

  • Завантажте спеціальну програму

На смартфони з операційною системою Android можна завантажувати різні програми, серед яких є і ті, що звільняють пам'ять. Виберіть одну у Play Market і встановіть її.

  • Купуйте картку MicroSD

Внутрішня пам'ять телефону буде використовувати для встановлення програм, а карта пам'яті знадобиться для зберігання музики, відео, фотографій та усіх інших файлів.

  • Використовуйте онлайн-сервіси зберігання даних

Вони підійдуть для зберігання інформації, музики, файлів, фотографій тощо. Більшість відомих пошукових систем надають на своїх серверах місце безкоштовно.

  • Регулярно очищайте електронні листи та смс

Не накопичуйте рекламні смс та електронні розсилки. На вашому девайсі вони тільки займатимуть пам'ять. Тому, якщо пам'ять телефону заповнена, в першу чергу видаляйте зайві листі на пошті.

Раніше повідомлялося, у чому небезпека використання швидкої зарядки для смартфону. 

ДЖЕРЕЛОtsn.ua