Названо п'ять основних причин повільної зарядки смартфона: як прискорити процес

Повільне заряджання смартфона може свідчити про проблеми з пристроєм. Однак не робіть висновків раніше. Якщо ви помітили, що пристрій заряджається повільніше, ніж зазвичай, виключіть наступні п'ять причин. Якщо проблема не в них, слід звернутися до сервісного центру.

Названо п'ять основних причин повільної зарядки смартфона: як прискорити процес  - today.ua

Неоригінальний зарядний пристрій

Передусім переконайтеся, що ви використовуєте для заряджання оригінальні або сумісні зарядні пристрої, які відповідають вимогам вашого смартфона.

Найпростіша причина, через яку смартфон може довго заряджатися, криється в банальній зміні зарядного адаптера. Можливо, ви просто використовуєте чужий зарядний пристрій із недостатньо високою силою вихідного струму.

Проблеми з портом

До порту зарядки будь-якого смартфона може потрапити пил, бруд, вода та інші предмети. Як результат, контакти зазнали окислення, а на них утворилися мікротріщини. Крім того, при частому використанні заряджання контакти можуть стертися - все це знижує швидкість заряду.

Використання телефону під час заряджання

Використовувати смартфон під час заряджання категорично не рекомендується. Таким чином, ми ще більше перегріємо батарею, уповільнюючи час заряджання.

Так, можна скористатися телефоном для здійснення важливих дзвінків або надсилання повідомлень, навіть якщо пристрій перебуває на зарядці. Але не потрібно грати в ігри або переписуватись у месенджерах, коли пристрій вставлено в розетку. Дочекайтеся, поки смартфон зарядиться.

Названо п'ять основних причин повільної зарядки смартфона: як прискорити процес

Пошкодження батареї

Це ще одна причина того, чому ваш смартфон може почати повільніше заряджатися та швидше розряджатися. Якщо батарея пошкоджена, іноді це помітно зовні, по здутій кришці пристрою. Сильний нагрів пристрою в процесі заряду та розряду також може вказувати на пошкодження батареї.

Смартфон морально застарів

Якщо смартфон вже не новий, і ви ним користуєтеся постійно, то не виключено, що причиною повільної зарядки став вік. Негативний вплив на смартфон також надають перегріви, переохолодження та падіння смартфона. У такому разі допоможе лише заміна смартфона на більш сучасний.

Раніше повідомлялося, як можна продовжити роботу смартфона на мінімальному заряді.

ДЖЕРЕЛОunian.net