Названо нові опції Viber, яких немає в інших мессенджерах

Viber залишається найпопулярнішим мессенджером серед українців, саме тому його  розробники постійно працюють над вдосконаленням опцій програми. Зокрема, у Viber є функції, яких немає у інших мессенджерах.

Названо нові опції Viber, яких немає в інших мессенджерах - today.ua

Надіслати фото реального розміру у Viber

Користувачі мессенджерів щодня надсилають один одному безліч зображень та відео. Деякі абоненти Viber скаржаться на те, що програма псує якість фото. Однак, якщо встановити правильні параметри у налаштуваннях, тоді якість фото не буде псуватися при пересиланні. Для цього перейдіть у розділ "Параметри" - "Дані та мультимедіа" - оберіть "Якість фото" та "Відмінне". Щоб надіслати знімок у найкращій якості, в меню чату затисніть символ "Три крапки" і пункт "Фото" (для Android) або "Надіслати у початковому розмірі" (для iOS).

Названо нові опції Viber, яких немає в інших мессенджерах

Дізнатися, хто переглянув повідомлення у спільному чаті

Іноді  нам цікаво дізнатися, хто проігнорував ваше повідомлення, а хто просто його не прочитав. Щоб уточнити цей момент, у Viber є спеціальна опція. Зайдіть у потрібний чат і затисніть пальцем повідомлення, яке вас цікавить. У вікні, що спливе, оберіть "Дані". Так ви дізнаєтеся кількість користувачів, які вже прочитали повідомлення, а нижче – їхні імена.

Заблокувати рекламні повідомлення від компаній

Якщо вам набридли спливаючі вікна з рекламними повідомленнями, то у Viber є можливість вирішити цю проблему за кілька хвилин. Спочатку перейдіть до розділу "Параметри", оберіть "Дзвінки та повідомлення" - вимкніть опцію "Отримувати службові повідомлення".

Виявити небезпечні чат-боти

Чат-боти стали невід'ємною частиною нашого життя. З їх допомогою можна оплачувати рахунки, оформлювати доставки, реєструватися на різні заходи, тощо. Але інколи через чат-боти шахраї можуть красти гроші з ваших банківських карт та вчиняти інші афери. Щоб не попастися на гачок до шахраїв, слідкуйте за ним, щоб біля назви чат-боту була позначка "Перевірено Viber". Якщо нічого подібного немає, тоді краще свої особисті дані нікому не передавати.

Раніше повідомлялося, як читати видалені повідомлення у Viber, Telegram та інших месенджерах.

ДЖЕРЕЛОtech.liga.net