Названо найзатребуваніші та найоплачуваніші професії в Україні після війни

Автор: Лобанова Єлизавета

Під час війни багато українців залишилися без роботи, а частина професій стала незатребуваною. Однак у 2023 році все може змінитися. Вже зараз підприємства пристосовуються до нових реалій, а коли війна закінчиться, то на ринку праці з'явиться підвищений попит на низку фахівців.

Названо найзатребуваніші та найоплачуваніші професії в Україні після війни - today.ua

Експерт із працевлаштування Валентина Бардадим розповіла, які професії будуть найбільш затребувані після завершення війни, і кому платитимуть високі зарплати.

В першу чергу вже зараз, а після війни, тим більше, будуть затребувані професії, пов'язані з критичною інфраструктурою, та посади у сфері виробництва.

Також експерт наголосила, що важливим напрямком для розвитку після війни має стати оборонна промисловість. У цій сфері шукатимуть роботу не лише чоловіки, а й жінки.

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Робота для українців: названі країни, в яких найпростіше працевлаштуватися нашим громадянам

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

Далі у переліку затребуваних вакансій будуть посади у сфері сільського господарства, яке після закінчення війни вимагатиме відновлення. Доведеться оновлювати дорожнє будівництво та залізниці. Для цього також потрібні будуть руки.

Названо найзатребуваніші та найоплачуваніші професії в Україні після війни

Збільшиться попит і на медичних працівників, оскільки стрес, який відчувають багато людей, зокрема діти, позначиться на здоров'ї в майбутньому. Професія психолога вже досить популярна на сьогоднішній день. Фахівців не вистачає. Тому якщо ви хочете здобути нову професію, то можна задуматися про психологію та психотерапію. Тим більше, що це високооплачувані спеціальності, якщо ви гарний фахівець.

Затребуваними після закінчення війни будуть усі будівельні спеціальності. Інженери, проектувальники, архітектори, дизайнери, будівельники мостів, а також представники робочих спеціальностей (маляри, штукатури, облицювальники) знайдуть собі роботу в Україні, і зможуть отримувати за свою працю хороші гроші.

Енергетики демонструють свою сміливість та професіоналізм щодня у сьогоднішніх реаліях. Ця професія з ризиком для життя, але без цих людей українці просто не вижили б. У сфері енергетики на країну чекає прорив, і фахівці в цій галузі будуть особливо затребувані та фінансово заохочені.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Інженери, науковці та розробники у сфері оборонної промисловості також будуть престижними професіями. Після закінчення війни буде дуже багато державних замовлень, і будуть потрібні приватні компанії, які зможуть якісно виконувати їх.

Раніше повідомлялося, що безробітним українцям почали виплачувати по 6700 грн допомоги.