Названо найпопулярніші професії в Україні: скільки можна заробити під час війни

У перелік найбільш затребуваних вакансій в Україні на сьогоднішній день входять не IT-фахівці, а продавці-консультанти, менеджери з продажу та водії. Їхні оклади знаходяться на середньому рівні. Продавцям пропонують зарплату у розмірі 12 тис. грн., менеджерам – 20 тис., а водії можуть заробляти до 22 тис. грн.

Названо найпопулярніші професії в Україні: скільки можна заробити під час війни - today.ua

Середня зарплата в Україні на сьогоднішній день складає 15 тис. грн. За даними кадрового порталу Work.ua, у рейтингу найпопулярніших професій на четвертому та п'ятому місцях розмістилися посади кухаря та адміністратора. Їм пропонують зарплату у 14 тис. грн та 13,5 тис. грн відповідно.

Далі за популярністю серед претендентів та роботодавців йдуть бухгалтери (15,5 тис. грн), касири (11,9 тис. грн) та менеджери по роботі з клієнтами (17,5 тис. грн). Закривають десятку затребуваних фахівців офіс-менеджери (14 тис. грн.) та торгові представники (21 тис. грн.).

Названо найпопулярніші професії в Україні: скільки можна заробити під час війни

Також на українському ринку праці продовжується високий попит на зв'язківців, фінансистів та працівників сфери безпеки. За даними порталу, наприкінці минулого року спостерігався стрибок попиту за посадами "майстер із підключення інтернету" та "патрульний поліцейський". Також зараз потрібні дизельники.

У 2023 році значного підвищення зарплат українські роботодавці не планують. Тільки деякі компанії, які мають фінансову можливість, зможуть переглянути оклади працівників хоча б з урахуванням інфляції, але пощастить не всім. На деяких підприємствах підвищення зарплат українцям відбудеться за рахунок скорочення персоналу.

Раніше рекрутери назвали галузі, де з'явиться багато вакансій після війни.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com