Названі п'ять причин, через які смартфони починають працювати повільніше

Смартфони з часом починають гальмувати, і чим старше стає телефон, тим більше його власника це дратує. Це не означає, що при першому збої варто бігти за новим смартфоном. Потрібно знати, які ознаки вказують на те, що роботу пристрою ще можна прискорити, а коли це робити немає сенсу.

Названі п'ять причин, через які смартфони починають працювати повільніше - today.ua

Брак пам’яті

Найчастіше Android-смартфони починають "глючити" через нестачу пам’яті. Занадто багато встановлених додатків не просто займають вбудовану пам’ять, але і можуть активно задіяти оперативну. Навіть якщо ви не користуєтесь цими додатками, вони у фоновому режимі займають ресурси телефона. Видаліть усі програми, якими ви не користуєтесь і вимкніть усі віджети (погоду, "живі" шпалери тощо). Після цього поспостерігайте, чи став смартфон працювати швидше.

Оновлення додатків

Розробники час від часу випускають нові версії своїх додатків. Вони оптимізовані під нову ОС і сучасні пристрої, тому на застарілому гаджеті додатки працюватимуть помітно повільніше. Через це почне гальмувати і смартфон, який усі свої сили витрачатиме на завантаження програм. Вихід один - обирати "полегшені" версії, які є у багатьох популярних програм.

Віруси на телефоні

Коли смартфон починає гальмувати, можливо, у систему потрапили віруси. Увімкніть антивірус і перевірте пристрій на шкідливі додатки, які не тільки загрожують безпеці ваших даних, але і витрачають ресурси гаджета в своїх цілях, сповільнюючи роботу телефона. Після видалення вірусів смартфон має працювати набагато швидше.

Названі п'ять причин, через які смартфони починають працювати повільніше

Оновлення операційної системи

Оновлення операційної системи може негативно вплинути на роботу старих пристроїв. Тому якщо ви не готові з цим миритися, встановлюйте тільки ті оновлення, що стосуються безпеки, або взагалі краще не оновляйте Android. Так, це теж не найкращий варіант, адже деякі програми будуть позбавлені покращень, але якщо ваш смартфон стане працювати через це швидше, то варто потерпіти.

Термін експлуатації батареї

Акумулятор смартфона з часом не тільки втрачає початкову ємність, а й можливість забезпечувати стабільний вольтаж для роботи. Це може стати причиною перегріву пристрою, що впливає на його продуктивність та швидкість роботи. У даному випадку потрібно змінити акумулятор і смартфон перестане гальмувати.

Нагадаємо, які основні причини того, що смартфон повільно заряджається.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua