Названі нові ексклюзивні функції Google для Android-смартфонів

Google додав нові функції в Android-смартфони, які стосуються роботи різних додатків. Зокрема, на пристроях з'являться сервіси, що дадуть можливість використовувати смартфон в нових цілях.

Названі нові ексклюзивні функції Google для Android-смартфонів - today.ua

Функція під назвою Camera Switches дозволить користувачам смартфонів з руховими порушеннями переміщатися по телефону за допомогою рухів очей і міміки. Перемикачі камери можна знайти в Android Accessibility Suite, як тільки Google запустить в повному обсязі нову функцію.

Оновлене додаток Project Activate задіє руху очей і мімічні жести не для фото, а для набору тексту. Люди з руховими і мовними порушеннями зможуть спілкуватися один з одним. Google додав у свій додаток Lookout розпізнавання рукописного введення для мов, заснованих на латиниці.

Користувачі Android-смартфонів зможуть змусити свій телефон вимовляти певні фрази, відтворювати аудіо і відправляти текстові повідомлення, що раніше було неможливо. Користувачі смартфонів вперше зможуть використовувати телефон в якості пульта дистанційного керування на Google TV. Все, що потрібно для цього зробити, - додати ярлик Android TV в швидкі налаштування на вашому смартфоні. Названі нові ексклюзивні функції Google для Android-смартфонів Ще одна корисна функція, яка з'явиться на Android-смартфонах, - Locked Folder ( "заблокована папка"). Користувачі зможуть ізолювати особисті фотографії і відео в захищеній паролем папці, запобігаючи їх відображенню в Google Фото. Крім того, Google розвиває підтримку Assistant для щоденних нагадувань, дозволяючи користувачам відразу побачити всі свої нагадування, сказавши: "Привіт, Google, відкрий мої нагадування".

Google також працює над встановленням опцій видимості через функцію Nearby Share, і розробляє режим Heads Up, який буде регулярно нагадувати користувачам піднімати погляд від телефону при використанні його на ходу.

Нагадаємо, відключення якої корисної функції в смартфонах Xiaomi призводить до проблем з пристроєм.

ДЖЕРЕЛОixbt.com