Названі моделі смартфонів із найвищим електромагнітним випромінюванням

Електромагнітне випромінювання від смартфонів шкідливе для організму людини. Вченими цей факт поки що не доведений, але багато людей серйозно ставляться до того, наскільки шкідливими є їхні гаджети. Як з'ясувалося, деякі моделі смартфонів більш небезпечні, ніж інші. Ті, хто хоче підстрахуватися, можуть уникати покупки наведених нижче пристроїв.

Названі моделі смартфонів із найвищим електромагнітним випромінюванням - today.ua

Німецькі вчені оприлюднили перелік моделей смартфонів, які мають найвищий рівень випромінювання (SAR). Перше місце у рейтингу посіли мобільні телефони Motorola Edge. На другому місці розташувався смартфон Axon 11 5G від ZTE. На третьому місці серед лідерів із випромінювання – смартфон OnePlus 6T. Названі моделі смартфонів із найвищим електромагнітним випромінюванням До ТОП-5 також увійшли Sony Xperia XA2 Plus, Google Pixel 3L, Oppo Reno 5G, Sony Xperia XZ1.

За своїми характеристиками ці моделі смартфонів мають найвищий рівень SAR. Раніше в рейтинг входили також iPhone 7 і 8. Проте нові моделі iPhone мають нижчий рівень SAR і не вважаються такими радіоактивними.

Відповідно до німецького стандарту Der Blaue Engel, сертифіковані в Німеччині можуть бути ті гаджети, потужність SAR яких не перевищує 0,60 Вт на 1 кг. Включені до переліку гаджети мають удвічі більший рівень випромінювання.

Раніше повідомлялося, яка корисна функція на смартфонах прискорює їхню зарядку.

ДЖЕРЕЛОprostomob.com