Названо два найкращих мобільних додатки для відеодзвінків

Користувачі смартфонів активно використовують мобільні додатки і месенджери для дзвінків і спілкування з іншими абонентами. У період карантину онлайн-спілкування стало невід'ємною частиною життя, адже навіть робота і навчання перейшли в онлайн-формат.

Названо два найкращих мобільних додатки для відеодзвінків - today.ua

За критеріями зручності, інформаційної безпеки, продуктивності і надійності серед усіх мобільних додатків для відеодзвінків лідирує Zoom. На другому місці - Skype.

Серед месенджерів і соцмереж для обміну повідомленнями найпопулярніші серед користувачів - Telegram, Viber і Facebook Messenger. Skype і Zoom використовуються для проведення відеоконференцій і особистого спілкування. Максимальна кількість учасників в конференції Zoom - 100 осіб, Skype - 50. Названо два найкращих мобільних додатки для відеодзвінків Використовувати обидва додатки можна як на смартфонах, так і на ПК. Якщо Skype відомий ще з 2000-х, то Zoom здобув популярність в умовах пандемії 2020 року, хоча сам сервіс з'явився ще в 2013 році.

Skype повністю безкоштовний, у Zoom в безкоштовній версії є обмеження на тривалість одного дзвінка - 40 хвилин, а щоб зняти це обмеження необхідно сплатити передплату за 14 доларів. Якість відеозв'язку в Zoom трохи краще, і він більш оптимізованим під роботу з малопотужними комп'ютерами і смартфонами.

Skype залишається популярним для особистих розмов, а Zoom - в процесі роботи і навчання. Обидві програми активно використовуються і мають свою аудиторію.

Раніше повідомлялося про нових ексклюзивні функції Google для Android-смартфонів.

ДЖЕРЕЛОaif.ru