Названі чотири головні недоліки Viber для користувачів смартфонів

Viber залишається найпопулярнішим месенджером в Україні, а йому на п'яти наступають Telegram і Messenger. Деякі користувачі скаржаться, що не завжди Viber працює справно. Розповімо, з якими проблемами вони найчастіше стикаються, і на що потрібно звернути увагу розробникам.

Названі чотири головні недоліки Viber для користувачів смартфонів - today.ua

Якість дзвінків

Якість дзвінків в месенджері Viber залишає бажати кращого. Незважаючи на це, власники смартфонів продовжують телефонувати близьким в цьому мессенджері, але все частіше люди скаржаться на переривчастий зв'язок. Часто співрозмовник на тому кінці дроту не чує вас, дзвінки перериваються і "відсутнє підключення до інтернету". З цією проблемою користувачі стикаються як в Україні, так і за кордоном.

Спам

Viber проводить активну боротьбу зі спам-акаунтами, але незважаючи на це, їх досить багато. Повідомлення з "супер вигідних пропозиціями", "акціями" і "неймовірними виграшами" приходять регулярно. А ще користувачів без їхнього відома додають в різні чати, де продаються різні товари. Реклама вискакує досить часто, але її при бажанні можна приховати. Названі чотири головні недоліки Viber для користувачів смартфонів

Швидкість роботи

Швидкість роботи програми Viber в порівнянні з іншими додатками поступається. Іноді месенджер не встигає за натисканнями на екрані, що вкрай дивно бачити на сучасних смартфонах.

Дизайн додатка

Дизайн Viber не змінювався досить давно. Розробники запускають оновлення час від часу, випускають нові стікери, але за багато років роботи месенджера теми його оформлення так і не змінювалися.

Раніше повідомлялося, що Viber запустив нову додаткову функцію для активних користувачів.

ДЖЕРЕЛОitech.co.ua