Наша Ряба і Верес освоїли випуск курячої тушонки, яку постачатимуть захисникам України. Назва нового виробу довга, однак останні десять днів вельми популярна в Україні та за її межами.
Про новий вид продукції, блискавично освоєний у перші дні війни, Миронівський хлібокомбінат розповів на своїй сторінці у Facebook.
Миронівський хлібокомбінат має на Черкащині підприємство, що випускає курятину під маркою Наша Ряба. Виробники курятини скооперувались із двома переробними заводами компанії Верес, що працюють у Черкасах і Каневі.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Плодом такої кооперації стала курча тушонка, яка одержала дуже довгу, але дуже трендову назву – "Русский военный корабль, иди на ..."
Вже найближчими днями перша партія курячої тушонки загальною вагою у 10 тон надійде в Територіальну оборону Черкас. А наступні партії продукту з промовистою назвою підуть на потреби Збройних сил України.
Нагадаємо, в Україні ціни на курятину за рік виросли на третину. Виробники пояснюють таке зростання цін високою вартістю енергоносіїв, кормів, транспортних послуг, а також збільшенням видатків на зарплату персоналу.