Наша Ряба і Верес освоїли випуск курячої тушонки із патріотичною назвою

Автор: Марченко Любов

Наша Ряба і Верес освоїли випуск курячої тушонки, яку постачатимуть захисникам України. Назва нового виробу довга, однак останні десять днів вельми популярна в Україні та за її межами.

Наша Ряба і Верес освоїли випуск курячої тушонки із патріотичною назвою - today.ua

Про новий вид продукції, блискавично освоєний у перші дні війни, Миронівський хлібокомбінат розповів на своїй сторінці у Facebook.

Миронівський хлібокомбінат має на Черкащині підприємство, що випускає курятину під маркою Наша Ряба. Виробники курятини скооперувались із двома переробними заводами компанії Верес, що працюють у Черкасах і Каневі.

Наша Ряба і Верес освоїли випуск курячої тушонки із патріотичною назвою

Популярні зараз

Українські пенсіонери мають право на виплату від ООН: хто може розраховувати

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

У піджаку в стилі мілітарі та на шпильках: Олена Зеленська відвідала освітній фестиваль у Львові

Плодом такої кооперації стала курча тушонка, яка одержала дуже довгу, але дуже трендову назву – "Русский военный корабль, иди на ..."

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вже найближчими днями перша партія курячої тушонки загальною вагою у 10 тон надійде в Територіальну оборону Черкас. А наступні партії продукту з промовистою назвою підуть на потреби Збройних сил України.

Нагадаємо, в Україні ціни на курятину за рік виросли на третину. Виробники пояснюють таке зростання цін високою вартістю енергоносіїв, кормів, транспортних послуг, а також збільшенням видатків на зарплату персоналу.