Найменший Android-смартфон у світі буде коштувати всього 100 доларів

Китайський виробник Mony вже восени 2021 випустить найменший у світі смартфон під назвою Mony Mint. Пристрій буде працювати на операційній системі Android 9.

Найменший Android-смартфон у світі буде коштувати всього 100 доларів - today.ua

Смартфон Mony Mint буде підтримувати 4G і дві SIM-карти. Він буде оснащений 3 ГБ оперативної пам'яті і 64 ГБ вбудованої пам'яті, а також мати слот для SD-карти. Крім розміру екрану, який буде всього лише 3-дюймовим, смартфон не буде відрізнятися за характеристиками від будь-яких інших сучасних пристроїв на ринку. За габаритами він буде розміром з кредитну карту. Найменший Android-смартфон у світі буде коштувати всього 100 доларів Mony Mint працює від акумулятора місткістю 1250 мА • год, який може забезпечувати до трьох днів автономної роботи без підзарядки. Пам'ять смартфона - 64 Гб (з можливістю розширення сховища до 164 Гб за рахунок мікро-SD). Також смартфон буде оснащений клавішами регулювання гучності і кнопкою живлення.

Mony Mint повинен з'явитися у продажу на китайському ринку вже в листопаді. Його вартість буде приблизно $100-150. Пристрій можна буде придбати і на краудфандінговому майданчику Indiegogo за $99.

Раніше повідомлялося, що Xiaomi представила шість оригінальних варіантів дизайну нового смартфона Mi Mix 4.

ДЖЕРЕЛОixbt.com