Нафтогаз знижує ціни на газ для своїх клієнтів: як отримати знижку і платити менше

Нафтогаз не тільки скасував свої дорогі і непопулярні місячні тарифи, а й оголосив про знижки для клієнтів. Споживачі зможуть економити на блакитному паливі 1%, якщо почнуть оплачувати рахунки до 15 числа поточного місяця онлайн або через чат-бот компанії.

Нафтогаз знижує ціни на газ для своїх клієнтів: як отримати знижку і платити менше - today.ua

Клієнти Нафтогазу повинні щомісяця платити за газ за фактом споживання до 25 числа наступного місяця, але щоб отримати менше, їм доведеться розрахуватися за послуги до 15 числа.

Також компанія призупинила підключення користувачів до місячного тарифу і пропонуємо українцям альтернативний тариф "Фіксований", в якому газ дешевше - 7,96 грн за куб. м, замість 13,13 грн за куб. м. Нафтогаз знижує ціни на газ для своїх клієнтів: як отримати знижку і платити менше Всупереч очікуванням покупців, літні ціни на газ виявилися вищими зимових. Тому заощадити за рахунок переходу на дешеві літні тарифи нікому не вдалося, і Нафтогаз взагалі відмовився від місячного пропозиції. Компанія також продовжує роботу над сезонними пропозиціями для побутових клієнтів, які повинні бути вигідніше місячних тарифів.

Крім того, Нафтогаз оголосив війну перекупникам газу. Газові компанії спочатку купують газ у Нафтогазу для побутових споживачів, а потім перепродують його промисловим підприємствам, попередньо уклавши з ними довгострокові договори. Такі дії є незаконними і загрожують дефіцитом газу для населення.

Раніше повідомлялося, що в Україні всього за рік тарифи на газ зросли в 2,8 рази.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua