Нафтогаз встановив фіксований тариф на газ до 1 травня 2024 року: скільки доведеться платити українцям

Незважаючи на те, що споживачів газу ще від зими лякали ринковою ціною, компанія Нафтогаз вирішила встановити фіксований тариф на газ ще на цілий рік. Таким чином, ще упродовж року споживачі Нафтогазу зможуть користуватися тарифом, який не залежатиме від ринкових коливань.

Нафтогаз встановив фіксований тариф на газ до 1 травня 2024 року: скільки доведеться платити українцям - today.ua

Про це стало відомо з інформації, опублікованої прес-службою компанії Нафтогаз.

Наразі фіксований тариф на газ для побутових споживачів у Нафтогазу становить 7,96 грн за кубометр, і таким він залишатиметься ще цілий рік. Це – один із найнижчих тарифів у палітрі вітчизняних постачальників газу.

Нафтогаз встановив фіксований тариф на газ до 1 травня 2024 року: скільки доведеться платити українцям

Та, зважаючи на те, що Нафтогаз обслуговує 98% побутового сектору, можна сказати, що всі побутові споживачі матимуть змогу користуватись таким тарифом до 1 травня 2024 року.

"Ціна на газ для побутових клієнтів залишається незмінною. Це рішення було прийнято з урахуванням воєнного стану та економічної ситуації в Україні. Попри всю складність ситуації ми продовжимо тримати ціну палива для наших громадян на довоєнному рівні", – наголосив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов.

Нагадаємо, за день до того, Кабмін зобов'язав компанію Нафтогаз продовжити дію фіксованого тарифу на газ ще принаймні по 31 серпня 2023 року. Але Нафтогаз вирішив залишити його таким на значно довший термін.

ДЖЕРЕЛОgas.ua