Нафтогаз відключив від газу мешканців однієї з областей України: що стало причиною

Жителі окупованої Донецької області залишились без газу. Нафтогаз змушений був припинити подачу блакитного палива в області, відключивши одну із газорозподільних станцій.

Нафтогаз відключив від газу мешканців однієї з областей України: що стало причиною - today.ua

На сьогоднішній день відомо про пошкодження АТ "Донецькоблгаз". В результаті без газу залишилися понад півтори тисячі споживачів. Після проведення ремонтних робіт відновилося подання газу для 164 домогосподарств. Решта залишаються без газу.

У прес-службі Нафтогазу зазначили, що за останню добу вони отримали понад 100 дзвінків від клієнтів зі скаргами на відсутність газу. Через бойові дії на Донбасі ремонтні роботи провести неможливо. Газорозподільні станції АТ "Укртрансгаз", АТ "Укртранснафта" та АТ "Укрспецтрансгаз" працюють у штатному режимі.

Навіть в умовах війни Нафтогаз просить своїх клієнтів вчасно передавати показники лічильників та по можливості сплачувати платіжки за газ, щоб підтримувати роботу газових служб. З 1 травня в Україні планували перевести населення на облік газу в кіловат-годинах, проте через війну перехід відбудеться пізніше.

Раніше екс-голова правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв поділився своїми роздумами щодо того, де Україна братиме газ наступного опалювального сезону.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua