“Нафтогаз“ тепер може перевірити будь-кого за 30 хвилин: в компанії спростили процедуру приєднання нових клієнтів

Автор: Марченко Любов

Компанія "Нафтогаз" тепер може перевірити будь-якого споживача газу за 30 хвилин. За цей час працівники компанії можуть дізнатись інформацію щодо власності нових клієнтів, які хочуть отримувати газ від "Нафтогазу".

“Нафтогаз“ тепер може перевірити будь-кого за 30 хвилин: в компанії спростили процедуру приєднання нових клієнтів  - today.ua

Компанія тепер має змогу тісно контактувати із державними реєстрами речових прав на нерухомість. Тобто, співробітники "Нафтогазу" можуть швидко пересвідчитись у тому, чи мають їхні потенційні клієнти право власності на конкретне житло, в яке постачають газ.

"Якщо ви надали всі необхідні документи, а дані, вказані в заявці, містяться в реєстрі речових прав на нерухоме майно, то опрацювання файлів система виконує протягом лише 30 хвилин, а далі протягом 3-5 робочих днів відбувається приєднання Клієнта на платформі ОГТСУ", - пишуть в інформації від "Нафтогазу", опублікованій на його сторінці у Facebook.

“Нафтогаз“ тепер може перевірити будь-кого за 30 хвилин: в компанії спростили процедуру приєднання нових клієнтів

Популярні зараз

ПриватБанк назвав причину затримки виплати пенсій українців: як отримати гроші

Українські біженці у Німеччині відмовляються від роботи, - Bild

У США оцінили підготовку РФ до ядерного удару по Україні

Названо країни ЄС, які відправлять представників на інавгурацію Путіна

Далі клієнт отримує на свою електронну пошту листа від "Нафтогазу" щодо успішного переходу на обслуговування до цієї компанії. У тому ж листі приходять інструкції, як діяти далі.

У компанії похвалились, що на сьогодні клієнтська база "Нафтогазу" вже становить 900 тисяч абонентів. Причому 80% заявок були подані клієнтами онлайн.

“Нафтогаз“ тепер може перевірити будь-кого за 30 хвилин: в компанії спростили процедуру приєднання нових клієнтів

При цьому, відповідаючи на репліку одного з коментаторів, у "Нафтогазі" зауважили, що перейти від одного постачальника до іншого можна лише за згоди усіх співвласників житла.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"На жаль, без згоди співвласників згідно з постановою НКРЕКП 2495 приєднатись не можливо", – написали від імени компанії у коментарі.

Нагадаємо, в Україні з'явилася ще одна компанія "Нафтогаз". Але в того "Нафтогазу" ціни значно вищі.