“Нафтогаз“ розчарував клієнтів річним тарифом на газ: укранці хочуть повернутися до своїх облгазів

"Нафтогаз" розчарував та обурив клієнтів річним тарифом на газ. Багато споживачів обурені заявленою вартістю і вважають, що їх обдурили. Люди хочуть повертатися до своїх облгазів.

“Нафтогаз“ розчарував клієнтів річним тарифом на газ: укранці хочуть повернутися до своїх облгазів - today.ua

Компанія "Нафтогаз" вчора, 25 квітня, пізно ввечері оприлюднила свій річний тариф на газ, який матиме назву "Фіксований". Характерно, що "Нафтогаз" цього разу не став оголошувати ціну одним із перших: вичекав, поки оприлюднять свої ціни інші постачальники, і лише тоді "вивісив" річний тариф на газ на своєму сайті та інших медіа-платформах.

Вартість "Фіксованого" тарифу у нього виявилась 7,96 гривні за кубометр. Це – лише на три копійки нижче, ніж у більшості облгазів, які виставили вартість річних тарифів на газ у 7,99 гривні. Але така мізерна різниця в ціні не завадила "Нафтогазу" в черговий раз нагадати, що в нього найдешевша вартість газу.

“Нафтогаз“ розчарував клієнтів річним тарифом на газ: укранці хочуть повернутися до своїх облгазів

"Для нашої компанії важливо не лише виконати умови регулятора, але і лишитися ціновим лідером на ринку! Наша мета – запропонувати найвигіднішу ціну серед річних тарифних планів, які представили постачальники", - повідомили у Facebook-акаунті "Нафтогазу".

При цьому місячного тарифу на газ компанія взагалі не стала оприлюднювати. Хоча облгази вийшли на ринок і з місячними пропозиціями, які за дивним збігом вийшли такі самі, як і річні.

Клієнти "Нафтогазу" обурені вартістю річної пропозиції від свого постачальника

Люди чекали іншої ціни. Вартість річного тарифу на газ їх відверто образила та розчарувала. Адже за кілька попередніх місяців багато хто перейшов від своїх облгазів у "Нафтогаз" саме з надією на нижчу вартість продукту. Тим більше, що в багатьох своїх публікаціях "Нафтогаз" відверто закликав споживачів приєднуватись до їхньої компанії, зваблюючи їх обіцянками дешевого газу.

І от обіцяна різниця втілилась у три копійки, які нікому в гаманці погоди не зроблять. У своїх коментарях до публікації новоспечені клієнти "Нафтогазу" не приховують обурення і розчарування. Багато хто пише, що має намір повертатися до своїх облгазів.

"А як же м'яко стелили!", "Кровосісі -останнє з людей витягують, коли вже нажеретеся, мабуть ніколи", "Пора покидати Нафтогаз! Ви нас розчарували!", "Виглядає наче картельна змова", "Певно дешевше буде "випити фантастичну каву у Братиславі", як казала одна відома особа, аніж загріти чайник у себе на кухні", "Я вам добра не зичу, так з людьми чинити не можна. Переманили і обдурили. Удавіться", "От с***и ви хитрі, аж на 3 копійки менше облгазів!! Надіюсь антимонопольний комітет побачить змову на ринку", "Заманили клієнтів до себе і тепер вже ціну зрівняли. На цьому тижні повернуся до газзбуту оскільки до них зручніше звертатися у випадку чого", "Якщо не буде сезонних знижок повернусь до киiвоблгаз збуту. Це не пинок це змова проти населення", "Річний тариф жахливий, а місячний взагалі скасували? Нафтогаз втратив сенс", "Смисл до вас переходити? Раніше у вас було дешевше ніж у других постачальників, а зараз майже у всіх однаково. Виходить, що ви задурили людям голову, ми перейшли до вас і ось вам... Я вже жалкую про перехід до вас, ви вже нічим не відрізняєтесь від інших", - пишуть клієнти у коментарях.

“Нафтогаз“ розчарував клієнтів річним тарифом на газ: укранці хочуть повернутися до своїх облгазів “Нафтогаз“ розчарував клієнтів річним тарифом на газ: укранці хочуть повернутися до своїх облгазів “Нафтогаз“ розчарував клієнтів річним тарифом на газ: укранці хочуть повернутися до своїх облгазів

При цьому "Нафтогаз" підкреслює, що зараз його менеджери працюють над тим, аби в подальшому запропонувати споживачам сезонні тарифні плани та газові пакети. Тобто, є надія, що вже з червня компанія може запропонувати споживачам, принаймні на літо, більш прийнятні ціни.

"Нафтогаз" пояснює, чому річний тариф на газ виявився таким високим

"Основними чинниками підвищення цін на газ в Україні є зростання ціни на природний газ у Європі – на травень вартість природного газу на європейських хабах сягнула майже 9 грн/куб.м", - інформує прес-служба компнаії.

Нагадаємо, річний тариф на газ, оприлюднений всіма компаніями-постачальниками, коливається в межах від 7,99 до 13,5 гривні за кубометр. Найнижча ціна виявилась, таки, у "Нафтогазу" – 7,96.

У середині червня в Карпатах випав сніг
У Карпатах в середині червня можна спостерігати унікальне явище - засніжені схили на горі Піп-Іван Чорногірський. Третій день регіон засипає снігом, а...
Полуниця в Україні знову подорожчала в ряді областей
Сезон полуниці в самому розпалі, але ціни на ягоду в деяких регіонах України перестали опускатися, а навпаки знову підскочили. У деяких областях ще ти...
Дженніфер Лопес у відвертому купальнику прогулялася по пляжу
Дженніфер Лопес в купальнику виглядає в 51 рік краще, ніж більшість її одноліток-зірок. Артистка не соромиться демонструвати свою фігуру і влаштовує р...
Vodafone зробив своїм абонентам подарунок: цілий день безкоштовного інтернету і зв'язку
Vodafone порадував своїх абонентів воістину царським подарунком. Він запустив послугу, яка забезпечить клієнту безкоштовний зв'язок і безкоштовний інт...
Андрій Данилко розповів про своє самопочуття після лікування в санаторії
Шанувальники Андрія Данилка були стурбовані новиною про те, що тиждень тому артист відправився на лікування в один із санаторіїв під Києвом. Стали ход...