Нафтогаз пропонує українцям пільгові тарифи: хто зможе платити за газ за зниженою ціною

Нафтогазу дозволили постачати газ за пільговим тарифом споживачам, які залишилися без постачальника та автоматично перейшли на обслуговування компанії. Цій категорії населення НКРЕКУ ухвалила продавати газ за зниженою ціною – 7,95 гривень за кубометр.

Нафтогаз пропонує українцям пільгові тарифи: хто зможе платити за газ за зниженою ціною - today.ua

Таким чином, Нафтогазу продовжили статус "постачальника останньої надії" (ПОН) майже для півмільйона домогосподарств, які вчасно не уклали договір з постачальником і тепер змушені платити за газ за захмарним тарифом. Такі громадяни мають 2 місяці на те, щоб знайти нового постачальника або вирішити питання зі старим. Протягом цього часу Нафтогаз постачатиме їм газ за пільговим тарифом.

Усі українці, які стануть клієнтами Нафтогазу, користуватимуться умовами річного тарифного плану "Фіксований". Інші користувачі цього тарифу також платять за газ по 7,95 гривень за кубометр. Цей тариф залишиться незмінним до кінця квітня 2022 року.

Всі тарифи решти постачальників опубліковані у відкритому доступі на сайтах компаній, і споживачі можуть ознайомитися з ними та обрати найбільш прийнятний для них тариф.

Найдоступніша ціна на газ, станом на грудень 2021 року, у компанії "Енерджі Трейд Груп" - 7,799 гривень за кубометр газу. Також доступні ціни у "Евода Трейд" - 7,88 гривень за кубометр, у "ЧеркасигазЗбут" - 7,89 гривень за кубометр, у "Паливенерго" - 7,90 гривень за кубометр.

Найвищий річний тариф на газ пропонують клієнтам Херсонської обласної енергопостачальної компанії – 13,5 гривень за кубометр.

Раніше глава Нафтогазу Юрій Вітренко розповів, чому компанія не закупила дешевий газ навесні, коли блакитне паливо коштувало 230-240 доларів за 1000 кубів.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua