Нафтогаз попередив про відключення газу понад 10 тисячам українських сімей

Нафтогаз попередив тисячі своїх клієнтів про відключення подачі газу до їхніх будинків. У компанії заявили, що у зоні ризику опинилися кілька десятків населених пунктів, яким найближчим часом можуть перекрити подачу блакитного палива.

Згідно із заявою Нафтогазу, у північних та східних районах Донецької області ведуться важкі бої, які будь-якої миті можуть стати причиною перекриття засувки на відводі на ГРС місто Лиман.

"Газопостачання може зберігатися ще близько доби (великий балон), проте, якщо нічого не зміниться, без палива залишиться 10 043 абоненти. Газові мережі майже у двох десятках населених пунктів зазнають пошкоджень від російської артилерії. 65 абонентів додатково без газу", – йдеться у повідомленні Нафтогазу.

Нафтогаз попередив про відключення газу понад 10 тисячам українських сімей Варто зазначити, що, незважаючи на військовий стан у країні, Україна з 1 травня 2022 року перейде на новий вид обліку газу. Рівень споживання рахуватимуть у кіловат-годинах, а не у кубометрах. Європейська система розрахунку споживання газу дозволяє враховувати калорійність палива, а не лише його обсяг.

Нагадаємо, раніше в Нафтогазі розповіли, чому продовжують виставляти рахунки за газ українцям, які втратили житло через війну.