“Нафтогаз“ почав втрачати своїх клієнтів: як повернутися до старого постачальника

Автор: Лобанова Єлизавета

Українці можуть змінити будь-якого постачальника газу, незалежно від дати опалювального сезону. Один з клієнтів "Нафтогазу" уточнив подробиці даної процедури у Facebook-групі "Платимо за газ менше!".

“Нафтогаз“ почав втрачати своїх клієнтів: як повернутися до старого постачальника - today.ua

Учасники спільноти відповіли, що процедура не відрізняється від інших постачальників. Клієнту необхідно прийти в найближчий центр обслуговування і написати заяву про перехід, маючи при собі паспорт та ідентифікаційний код. “Нафтогаз“ почав втрачати своїх клієнтів: як повернутися до старого постачальника

"Яка процедура переходу від Нафтогазу до попереднього постачальника газу", - написала одна зі споживачів "Нафтогазу".

Днями компанію "Нафтогаз" звинуватили в маніпуляціях з тарифами на газ для постачальників тепла. Постачальник газу не знизив тарифи на газ для підприємств теплокомуненерго і виставив січневу ціну за 7,3 гривні за кубометр (по 8,8 с ПДВ). Єдина поступка, на яку пішов "Нафтогаз" - розстрочка платежів за опалювальний період до вересня 2021 року.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Для споживачів ціни не змінилися і складають 6,86 грн/кубометр. Тепловикам "Нафтогаз" виставив тариф на 1,93 гривні дорожче.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Деякі споживачі почали повідомляти, що в їх "особистих кабінетах" ціни у платіжках за січень завищено майже удвічі. Однак, в "Нафтогаз" заспокоїли громадян і повідомили, що після 12-го лютого вся інформація по стану рахунку і сумі до оплати поступово оновиться.

Нагадаємо, вперше в Україні недобросовісного постачальника газу позбавили ліцензії.