“Нафтогаз“ перерахував українцям тарифи на газ за січень: озвучені нові ціни

"Нафтогаз" знизив тарифи на газ за січень своїм споживачам до 6,86 грн /кубометр. Така ціна буде діяти в лютому і в березні. Про це повідомили в прес-службі компанії на офіційній сторінці у Facebook.

“Нафтогаз“ перерахував українцям тарифи на газ за січень: озвучені нові ціни - today.ua

Зазначається, що для клієнтів, які оформили з "Нафтогазом" тарифний план "Річний" в 2020 році, вартість газу не зміниться і, як і раніше, становитиме 4,73 грн, 5,24 грн і 6,45 грн за куб.м з ПДВ, відповідно до умов укладених договорів. Для нових та всіх інших споживачів газ буде продаватися за тарифом 6,86 грн. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). У лютневих платіжках українцям перерахують вартість газу заднім числом, і вона складе 6,99 грн /кубометр.

Інші облгази також в лютому знизили січневий тариф на газ для своїх споживачів. Зокрема, ще 8 лютого стало відомо про зниження ціни на газ в Миколаївзбуті, Черніговоблгазі, Вінницягаззбуті, Харьківгаззбуті та ряді інших обласних компаніях. “Нафтогаз“ перерахував українцям тарифи на газ за січень: озвучені нові ціни

"Нагадуємо, що наша компанія формує ціни тільки для своїх побутових клієнтів. Якщо клієнти інших постачальників хочуть отримувати газ за цінами ГК" Нафтогаз України ", то їм потрібно змінити постачальника", - зазначили в "Нафтогазі".

Нагадаємо, що уряд встановив фіксований тариф на газ 6,99 гривень за кубометр, але у деяких компаній тарифи на газ встановлені нижче цього показника. Всі інші споживачі можуть при бажанні змінити себе постачальника. Зробити це можна через відділення Банку ПУМБ, "Ощадбанку", або через додаток Приват24.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net