На українських ринках різко подорожчала цибуля: скільки коштує кілограм пізнього врожаю

Автор: Лобанова Єлизавета

Цибуля в Україні стрімко дорожчає. Цього тижня вартість овочів на базарах перевищила позначку 10 грн/кг. За тиждень цибуля в середньому подорожчала на 1 грн/кг.

На українських ринках різко подорожчала цибуля: скільки коштує кілограм пізнього врожаю - today.ua

На ринках можна знайти цибулю і за 8 грн/кг, але вона буде гірша за якість. Добірні цибулини коштують дорожче. У столичних супермаркетах 24 листопада цибуля коштує на 0,4-2,5 грн/кг дорожче, ніж на оптових ринках.

Наприклад, у магазинах АТБ кілограм цибулі можна купити за 10,89 грн, у Varus – за 10,4 грн, у Сільпо” – 11,12 грн, у Metro – 12,5 грн, у Novus – 10,99 грн.

Попередній стрибок цін на цибулю стався рівно місяць тому - у 20-х числах жовтня, тоді оптова ціна складала 7 гривень за кілограм. На українських ринках різко подорожчала цибуля: скільки коштує кілограм пізнього врожаю Фермери пояснюють осіннє підвищення цін першими заморозками. Зберігати цибулю на відкритому повітрі та в необладнаних приміщеннях вже неможливо. А обладнаних овочесховищ в Україні не вистачає. Саме тому ціна на цибулю, втім, як і на інші овочі, вже не падатиме, а тільки ставатиме більшою.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Валерій Залужний показав романтичне фото з дружиною: “Люблю тебе безмежно“

Трамп скоротить військову допомогу та схилить Україну до миру в інтересах Росії, - TIME

Українці пили підроблену каву: поліція виявила фальсифікат на 1,6 мільйона гривень

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ціни на капусту в Україні після різкого падіння також підскочили нагору. Наприкінці листопада білокачанна капуста у фермерських господарствах коштує 7 грн/кг, а у супермаркетах ціни сягають 9 грн/кг. Ще минулого тижня ціни на овоч були на 1-1,5 грн/кг нижчими.

Раніше повідомлялося, що буде з цінами на м'ясо в Україні, і коли чекатиме на чергове подорожчання.