Чому не можна зберігати важливу інформацію на карті пам'яті смартфону

Автор: Марченко Любов

Карта пам'яті смартфона багатьма користувачами сприймається як місце для зберігання архіву інформації. Але це згубний шлях. Її слід використовувати лише як тимчасовий буфер для зберігання інформації, та аж ніяк не для накопичення файлів. А тим більше, якщо ці файли важливі для вас і знадобляться вам у майбутньому.

Чому не можна зберігати важливу інформацію на карті пам'яті смартфону - today.ua

Багато користувачів обирають смартфон на операційній системі Android через те, що він недорогий порівняно з iPhone і дозволяє користуватись додатково встановленими картами пам'яті. Це насправді зручно. Можна придбати недорогий смартфон із невеликими обсягом пам'яті, і потім доповнити його картою пам'яті.

Але спеціалісти не радять тримати файли, накопичені на карті пам'яті, в єдиному екземплярі. Адже ця флеш-пам'ять зазвичай недовговічна, і будь-якої миті все, що на ній зберігалося, може піти в небуття.

Вона просто перестає бути доступною для зчитування. Не допомагають ані перезавантаження, ані спроби прочитати її з допомогою окремого картрідера, ані шаманські ритуали і танці з бубнами. Карта пам'яті просто згоріла та й усе. Тоді вже буде пізно картати себе за недалекоглядність і плакати за втраченими файлами.

Популярні зараз

Мобілізація жінок: хто зобов'язаний стати на військовий облік у ТЦК за новим законом

Залужного запитали про президентські амбіції: відповідь ексголовкома

Названі знаки Зодіаку, життя яких значно покращиться у травні

В Україні за останній рік стало більше мільйонерів: Гетманцев озвучив деталі

Чому не можна зберігати важливу інформацію на карті пам'яті смартфону

Що радять спеціалісти

Звісно, відмовлятися від карт пам'яті не варто. У багатьох випадках вони виручають, коли пам'яті самого смартфона надто мало. Але їх слід сприймати як тимчасовий буфер для зберігання інформації. І цю інформацію неодмінно слід продублювати на жорсткому диску стаціонарного комп'ютера або зберегти її в хмарі.

Причому зробити це треба якомога швидше. Адже ніхто не може поручитись, що наступної миті ваша карта пам'яті не накаже довго жити.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Чим частіше ви переписуєте інформацію на карті пам'яті, тим більше наближаєте її природну смерть. Звісно, вам може пощастити, і одна й та сама карта може прослужити вам не один рік. Але спеціалісти кажуть, що строк служби більше одного року – це вже удача. Тому краще налаштовуватись на те, що через рік карту доведеться міняти, і бути до цього готовими.

Нагадаємо, ваш смартфон служитиме надійніше і довше, якщо його правильно заряджати. Існує п'ять основних правил, яких слід дотримуватись при зарядці цього девайсу, і які продовжать йому життя.