Monobank закриває популярний вид карт серед українських заробітчан

Monobank закриває один вид карт, який користується популярністю у заробітчан. Йдеться про карти в злотих. З 13 грудня ці карти будуть закриті.

Monobank закриває популярний вид карт серед українських заробітчан - today.ua

У monobank повідомили, що всі гроші, які на момент закриття будуть на картах клієнтів, будуть автоматично переведені на інші кредитні карти за поточним курсом. Українцям радять не чекати грудня, а вже зараз перевести всі гроші з картки в злотих на будь-яку гривневу карту.

Карти в злотих стануть неактивними для користування через невисокий попит, в порівнянні з іншими видами карт. Щоб повідомити про це клієнтів, monobank зробив email-розсилку. Закриття карт в злотих також пояснюється тим, що велика кількість продуктів ускладнює користування додатком.

"Наша місія - зберегти простоту для всіх клієнтів. Тому більше недоступно відкриття карти в злотих. Ви можете відкрити валютну карту в євро або доларах", - відзначили в техпідтримку monobank.

29 вересня в monobank заявили, що готуються впровадити банкомати по Україні, які будуть набагато зручніше і простіше, ніж аналогічні пристрої інших банків.

Раніше повідомлялося, що Monobank почав затримувати виплату депозитів клієнтам. Щоб забрати свої гроші, людей змушують чекати по два тижні.

ДЖЕРЕЛОunian.net