Мonobank побив минулорічний національний рекорд: клієнти банку отримають у подарунок новенькі “айфони“

Мonobank побив національний рекорд за кількістю нових клієнтів, які упродовж доби відкрили карти в одному банку. Попередній рекорд, який був встановлений рівно рік тому, 17 вересня 2020 року, також належав цьому банку.

Мonobank побив минулорічний національний рекорд: клієнти банку отримають у подарунок новенькі “айфони“ - today.ua

Тоді на "День друзів mono" відкрили карти у monobank-у понад 18 тисяч нових клієнтів. Цьогоріч цю цифру вдалося переконливо перевершити.

Немало цих людей привели ті, хто вже був клієнтом monobank-у, хоча немало прийшли й на особисте запрошення одного з фундаторів банку Олега Гороховського. І звісно, що ті, хто в цей день оформив картки своїм друзям, керувалися не лише спортивним інтересом. За залучення нових клієнтів monobank пообіцяв рекрутерам приємні бонуси.

Мonobank побив минулорічний національний рекорд: клієнти банку отримають у подарунок новенькі “айфони“

Зокрема, перелік подарунків від monobank-у був обіцяний такий:

  • додаткові 100 гривень на рахунок клієнту і тому, кого запросили;
  • нагороду "День друзів";
  • тому, хто привів друга, подарують унікальну картку з "котячим" чіпом;
  • 5 клієнтів, які приведуть найбільше друзів, отримають новенькі 13-ті iPhone;
  • а той, хто запросить найбільше друзів, отримає усі новинки від компанії Apple, які презентовані нею у вересні та надійшли у продаж до кінця 2021 року.

Звісно, що за таку колекцію "ніштяків" від monobank-у варто було позмагатись. Тим більше, що новий клієнт міг зареєструватися заздалегідь, а 17 числа лише активувати свою картку.

"Минулорічний рекорд 18103 нових клієнта здається абсолютно недосяжним, але ми дуже хочемо його побити. Ну, подивимося:) Ми приготували круті призи тим, хто приведе найбільше друзів у цей день і платимо за запрошення і за відкриття карти на запрошення вдвічі більше, ніж зазвичай - по 100 гривень. Горщик почав варити з опівночі.  Вже о 00:30 було 143 нових клієнта. На 8:30 ранку вже 1358", - написав Олег Гороховський у своєму Facebook вранці 17 вересня.

Вже о 15:50 минулорічний рекорд був побитий. Тоді ж, у 15:50 Гороховський зацікавився, чи вдасться їм дотягнути до 30 тисяч. Дотягнули! Ще й як: о 23:00 чисельність нових власників карток monobank-у вже  перевищувала 33,6 тисячі.

Мonobank побив минулорічний національний рекорд: клієнти банку отримають у подарунок новенькі “айфони“

Сформували також і список із десяти лідерів цих "карткових" перегонів. Їхніх імен називати не будемо, бо monobank обіцяє згодом сам їх офіційно оприлюднити. Скажемо лише, що абсолютний лідер цього списку привів за один день у банк 108 нових клієнтів. Його відрив від того, хто посідає другу сходинку, становить 10 осіб, і навряд чи хтось зміг би його наздогнати за підсумками доби. А омріяні "айфони" дістануться п'яти клієнтам, які привели до банку від 56 і більше нових друзів.

Нагадаємо, у monobank-у розповіли, як приховати баланс картки при відправці копії чека.