Monobank підвищить комісію за зняття готівки: що зміниться для клієнтів з 1 вересня

Monobank з 1 вересня збільшує розмір комісії за зняття клієнтами власних коштів з 0,5 до 0,9%. При цьому за зняття кредитних коштів комісія залишиться незмінною. Про це написав співзасновник банку Олег Гороховський у своєму Telegram-каналі.

Monobank підвищить комісію за зняття готівки: що зміниться для клієнтів з 1 вересня - today.ua

За словами Гороховського, в нинішніх умовах тариф, що раніше діяв за зняття готівки, не покриває витрат банку, тому monobank змушений трохи підвищити відсоток комісії. При цьому новий тариф, як і раніше, буде одним із найвигідніших в Україні, запевняють у monobank. Monobank підвищить комісію за зняття готівки: що зміниться для клієнтів з 1 вересня Гороховський додав, що з осені "платіжні системи під тиском банків-власників великих банкоматних мереж більш ніж удвічі збільшать міжбанківський тариф відшкодування за зняття клієнтами інших банків готівки в українських банкоматах".

Нагадаємо, що з 1 серпня monobank повернув відсоткову ставку за кредитними продуктами, яка діяла у довоєнний час, про що клієнтам повідомили у мобільному додатку.

На сьогоднішній день у monobank діють такі тарифи за кредитами:

  • 3,1% на місяць за карткою (нараховується на максимальну заборгованість на день, за умови її непогашення у повному обсязі у пільговий період, за кожен день з моменту виникнення заборгованості);
  • 1,9% на місяць за розстрочкою і кредитом готівкою (на кредити, відкриті до 1 серпня, пільговий тариф збережеться до кінця дії договору);
  • умови щодо пільгового періоду (до 62 днів) залишаються без змін.

Раніше повідомлялося, що monobank з 2 серпня відновив покупку валюти через мобільний додаток, проте клієнтам встановили ліміт.