Поки в Україні триває військовий стан та мобілізація, то повістки слід чекати всім військовозобов'язаним чоловікам віком від 18 до 60 років. За словами начальника Київського міського центру комплектування та соціальної підтримки Юрія Максимова, на сьогоднішній день існує як необхідність доукомплектувати військові підрозділи, так і дати можливість військовим піти на ротацію, тому нових людей час від часу призивають.
"Ми повинні збільшувати свій потенціал, нарощувати складову. Всі ми бачимо, що наше військо на певних напрямках впевнено веде наступальні дії. Звичайно, ми повинні мати значну кількість особового складу сил оборони. Я вважаю, що мобілізація продовжуватиметься. Це необхідність", – - сказав Максимов.
Мобілізація продовжиться і наступного року, доки Україна оборонятиме свої землі. Повістки наразі вручають усім військовозобов'язаним. У законі не йдеться про те, що заборонено видавати повістки на роботі або в місцях відпочинку.
Рішення про те, чи потрібно оголошувати додаткову мобілізацію в Україні, ухвалюватиме Генштаб. Поки що темпи мобілізації залишаються такими ж, як і влітку.
Радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив, що якщо Росія все ж таки мобілізує мільйон людей і хоча б половину відправить в Україну, то мобілізацію в Україні доведеться посилити, оскільки і ми втрачаємо людей. Багато хто з весни чекає на ротацію. Тому не виключено, що призивати українських громадян почнуть активніше.
Раніше повідомлялося, коли в Україні можуть запровадити цільову мобілізацію, і хто під неї підпаде.