Міні-боб додасть волоссю об'єм та легкість: способи укладання найтрендовішої стрижки весни-літа 2022

Міні-боб перебуває на піку популярності вже кілька сезонів, і навесні 2022 року ця стрижка отримає нове дихання. У тренді буде прямий проділ і легкі кучері. Стрижка підійде власницям будь-якого типу обличчя, але особливо круглої та прямокутної форми.

Міні-боб додасть волоссю об'єм та легкість: способи укладання найтрендовішої стрижки весни-літа 2022 - today.ua

Міні-боб стрижеться трохи вище за рівень вух. При укладанні кінчики волосся можна закрутити у зворотний бік. Це додасть образу легкості та невимушеності.

"Зворотне укладання" - це хіт весни-літа 2022 року. Зробити таку зачіску зовсім не складно. Волосся слід вимити і дати висохнути. Потім потрібно укласти кінці феном і круглою щіткою, і укладання міні-боба готове. Міні-боб додасть волоссю об'єм та легкість: способи укладання найтрендовішої стрижки весни-літа 2022 Дана стрижка ідеально підходить власницям круглої або квадратної форми обличчя, оскільки підкручені кінці додають об'єму щелепі, шиї і тим самим роблять образ гармонійнішим. Але й усім іншим дівчатам така зачіска додасть жіночності та підкреслить їхню індивідуальність.

Якщо ви вибираєте стрижку для короткого волосся, яку не потрібно довго укладати, тоді міні-боб - це те, що вам потрібно. Це смілива варіація класичного бобу, яка підкреслює природну структуру волосся. Коли довжина відростає, стрижка міні-боб набуває нового вигляду і дозволяє змінити образ.Міні-боб додасть волоссю об'єм та легкість: способи укладання найтрендовішої стрижки весни-літа 2022 Раніше повідомлялося про стрижку чоппі боб для короткого волосся, яка не вимагає укладання.

ДЖЕРЕЛОvogue.ru