Мільйонам українців роздадуть найближчим часом продовольчі набори: що буде в пакунках

Автор: Марченко Любов

Вже найближчим часом мільйони українців отримають продовольчі набори. Їх роздаватимуть громадянам, які проживають у зоні воєнних дій. Урядом вже виділено 5 мільярдів гривень на реалізацію цієї програми.

Мільйонам українців роздадуть найближчим часом продовольчі набори: що буде в пакунках - today.ua

Про цю та інші гуманітарні програми, що запущені в Україні для допомоги громадянам, які постраждали внаслідок війни, розповіла перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економіки Юлія Свириденко.

Із перших днів війни усі гілки української влади розпочали активний діалог з міжнародними партнерами щодо організації допомоги Україні. Йдеться не лише про допомогу зброєю, але й про гуманітарні вантажі, які тонами йдуть у нашу країну. Адже люди, які постраждали внаслідок війни (а війна так чи інакше зачепила кожну українську родину) потребують підтримки не менше, ніж армія.

"Нам вдалося налагодити безперервне постачання гуманітарних вантажів через західний кордон. Це продукти харчування, одяг та взуття, лікарські засоби, товари медичного призначення, засоби гігієни", - пише Юлія Свириденко у своєму Facebook.

Популярні зараз

НБУ ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень: у чому її особливість

ТОП-5 люксових б/в позашляховиків за ціною до $4000

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

Мільйонам українців роздадуть найближчим часом продовольчі набори: що буде в пакунках

Крім того, уряд започаткував пільгове кредитування рітейлерів, що допомагає забезпечити їх обіговими коштами і дасть їм змогу вчасно закупити товари для продажу.

"Паралельно відбувається постачання в регіони, що постраждали від війни, 10 млн продуктових наборів. Вони містять продукти тривалого зберігання з розрахунку забезпечення на один місяць для однієї людини", - повідомляє чиновниця.

Отже, акцент у продовольчих наборах буде робитись саме на продукти тривалого зберігання: крупи, борошно, макаронні вироби, цукор, консерви. Адже в регіонах, де проходять воєнні дії, нерідко або відсутнє електроживлення в будинках, або воно нерегулярне.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Завдяки цій програмі, до якої підключились усі регіони України, можна буде забезпечити безкоштовними продуктовими наборами 10 мільйонів українців.

Нагадаємо, через війну в Україні світові ціни на продовольство б'ють історичні рекорди.