Мережа супермаркетів “Сільпо“ повернула популярну довоєнну послугу

Мережа супермаркетів "Сільпо", яка нещодавно відновила кур'єрську доставку, повідомила своїм клієнтам про ще одну важливу послугу. Так, для покупців супермаркетів стане доступною послуга самовивозу, яку "Сільпо" започаткувало ще до війни.

Мережа супермаркетів “Сільпо“ повернула популярну довоєнну послугу - today.ua

Самовивіз доступний у всіх містах, де працюють супермаркети "Сільпо". Покупці можуть вдома обирати товари на сайті супермаркету, замовляти їх та забирати вже зібрані пакунки в магазині. Це неабияк економить час українців, тому цю послугу керівництво "Сільпо" вирішило повернути.

Послуга самовивозу безкоштовна. З усіма цінами на товари можна ознайомитися при замовлені. При оформленні замовлення можна обрати час, коли вам зручно забрати продукти, а також ви обираєте адресу, звідки будете забирати покупки. Якщо за даною адресу якогось продукту немає, вам про це повідомлять, та запропонують альтернативний товар. Продаж алкоголю навіть для самовивозу заборонений у нічний час.

Мережа супермаркетів “Сільпо“ повернула популярну довоєнну послугу

Якщо час видачі замовлення пропущено, на жаль, забрати його пізніше ви не зможете. Доведеться заново формувати Кошик.

Послуга з доставки товарів з магазинів "Сільпо" доступна наразі у шести містах України: Ужгороді, Кам'янці-Подільському, Хмельницькому, Львові, Чернівцях та Івано-Франківську. Замовлення на доставку також оформляється на сайті супермаркета.

Раніше повідомлялося, що мережа супермаркетів "Сільпо" закрила десятки магазинів по Україні та зупинила власне виробництво під час війни.

ДЖЕРЕЛОpmg.ua