Мережа супермаркетів АТБ закриває свої магазини у Києві

Мережа супермаркетів АТБ заявила про закриття 34 супермаркетів у Києві. В столиці продовжать працювати опорні магазини, де продаватимуть найнеобхідніші продукти харчування та товари першої необхідності.

Мережа супермаркетів АТБ закриває свої магазини у Києві - today.ua

У пресслужбі АТБ повідомили, що ухвалили рішення про закриття супермаркетів через напружену ситуацію, що виникла з доставкою товарів у місця проведення бойових дій.

У воєнних умовах важко налагодити безперебійну логістику, тому працювати продовжать ті магазини, куди є можливість завозити продукти вчасно.

Мережа супермаркетів АТБ закриває свої магазини у Києві

Компанія "АТБ-маркет" сформувала перелік опорних магазинів, куди увійшло 34 супермаркетів у Києві. Вони будуть максимально забезпечені продуктами харчування та товарами першої необхідності.

Також повідомляється про зачинення магазинів не лише у Києві, а й також у Харкові, Сумах, Миколаєві, деяких населених пунктах Чернігівської та Черкаської областей, де відбуваються бойові дії.

У зв'язку з проблемами у логістиці та великим попитом на деякі товари у воєнний час, мережа АТБ ввела обмеження на продаж таких продуктів: хліб; батони; крупи;цукор; сіль; макаронні вироби; олія. В одні руки дозволено продавати не більше двох одиниць одного товару.

Раніше повідомлялося, що на фоні війни торгова мережа Сільпо закриває в Україні 34 магазини, і ще 75 магазинів закриває Фора.

ДЖЕРЕЛОglavcom.ua