Мережа супермаркетів АТБ попередила українців про шахрайську схему

Мережа супермаркетів АТБ попередила українців про нову шахрайську схему. Зловмисники вигадали новий спосіб, як обдурити українців на гроші, прикриваючись назвою бренду АТБ.

Мережа супермаркетів АТБ попередила українців про шахрайську схему - today.ua

У соціальних мережах та месенджерах поширюється інформація про проведення різноманітних акцій, надання грошових подарунків та сертифікатів на купівлю продуктів у магазинах мережі АТБ. Насправді, ця інформація не відповідає дійсності, якщо вона не розміщена на офіційній сторінці супермаркету на Facebook, або на сайті www.atbmarket.com.

Про всі акції АТБ повідомляє лише з офіційних джерел. Вірити будь-якій іншій інформації на чиїхось сторінках у соцмережах українцям не радять. Мережа супермаркетів АТБ попередила українців про шахрайську схему Мережа супермаркетів АТБ відновила роботу магазинів, які були закриті, та продовжує відкривати нові точки у мирних регіонах України. Українцям надали можливість в умовах війни скористатися оптовою закупівлею товарів, оскільки на складах АТБ на сьогоднішній день достатньо запасів, щоб реалізовувати їх у своїх магазинах, відправляти на фронт гуманітарку та підтримувати тих, хто потребує товарів першої необхідності.

Раніше донька власника АТБ Ганна Буткевич виправдала підвищення цін у мережі супермаркетів під час війни.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua