Масштабний збій у мережі Vodafone: зв'язок упав одночасно в усіх регіонах

В Україні впала одна із найбільших мобільних мереж. Клієнти скаржаться на великий збій у мережі Vodafone. Причому масштаби проблеми важко переоцінити, оскільки скарги надходять звідусіль.

Масштабний збій у мережі Vodafone: зв'язок упав одночасно в усіх регіонах - today.ua

Клієнти мобільного оператора завалили скаргами соцмережі. Пишуть, що не можуть зв'язатися ні з ким, і зателефонувати до них також немає жодної можливості.

"У роботі "Vodafone" збій. Проблеми спостерігаються у користувачів по всій Україні. Скарги йдуть із Києва, Харкова, Запоріжжя та інших міст", - повідомляє Telegram-канал Інсайдер UA.

Ця новина відразу обросла коментарями користувачів з різних міст.

"Що зі зв'язком, Київ? Роумінг/або взагалі немає мережі???? Жодної", "Харківська область - немає зв'язку. Неможливо зателефонувати", "Не працює мережа. Що відбувається???", "Не працює мережа, відключаються сім -карти. Харків", Суми те саме", "Запоріжжя", - миттєво описали клієнти географію збою.

Масштабний збій у мережі Vodafone: зв'язок упав одночасно в усіх регіонахМасштабний збій у мережі Vodafone: зв'язок упав одночасно в усіх регіонах

Деякі відразу почали висувати версії одну страшніше за іншу.

"Ядерка?", "Зрада?", - припустили стривожені користувачі мобільного зв'язку.

Служба підтримки Vodafone відреагувала на коментарі скаржників стандартними пропозиціями зв'язатися в особистих повідомленнях та описати характер збою. Щоправда, навздогін у коментарях повідомили, що фахівці компанії вже вирішують проблему.

Масштабний збій у мережі Vodafone: зв'язок упав одночасно в усіх регіонах

Деякі клієнти відразу підтвердили, що у них зі зв'язком вже все гаразд. Деякі навіть пишуть, що зв'язок просто на диво-  кращий за звичайний:

"Хз у мене є, привіт з Миколаєва", "Хмельницький прям дивно вперше всі палички".

Нагадаємо, нещодавно Vodafone в черговий раз підвищив тарифи на свої послуги, чим викликав обурення у клієнтів.